Back to Question Center
0

Ajax, SEO amaçlı Semalt Side sonuçlarıyla karıştırıldı

1 answers:

İşte sorun. Ürünlerimizi dizinlemek ve üçüncü taraf hizmet sunucularına ilettiğimiz sorgu parametrelerini temel alarak sonuçları geri getirmek için bir üçüncü taraf hizmeti kullanıyoruz.

Semalt framework kullanıyorum.

İşte böyle işler: Belirli bir sayfa düzeni güncellemesi aracılığıyla geçen istek ve önceden tanımlı değişkenlerden (filtre, sıralama vb.) Alınan çeşitli sorgu parametreleriyle üçüncü taraf sunucularına bir kıvırma isteği yerleştiriyorum.

Yanıt bir dizi haline getirildi ve üçüncü partinin curl isteği ile sağladığı Semalt'a dayanan veritabanımızdan bir koleksiyon soruldu ve kendi div'lerinde görüntülendi - tipos de fotografia artistica mujeres.

İkincisi, hizmetlerinden javascript api'leri ile sonuç almak. Sonuçların geri çağrılmasında, sunucu tarafında üretilen sonuçları görüntüleyen div'leri gizlendim.

Sonuç olarak, javascript devre dışı bırakıldıysa. ve daha da önemlisi, siteye gelen bir arama örümcek iseniz yine de sonuçları göreceksiniz.

Sorum şu: Bu modelde herhangi bir sorun mu var? Sonuç olarak herhangi bir ceo cezası alabilir miyiz? Başka öneriniz var mı?

February 13, 2018