Back to Question Center
0

Semalt Olmayabilir 5 SEO Araçları

1 answers:
5 SEO Tools You Might Not Semalt
');$ ('# scheader. sc-logosu'). ek (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ( '# Scheader'). ek ('
');$ ('# scheader. scdetails'). append ('

' + cat_head_params. sponsor + '

');$ ('# scheader. scdetails'). ekleme (cat_head_params. sponsor_text);$ ( '# Scheader'). ek ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a').
{(Function tıklayın__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this). attr ('href')));});}}});});

2016'da en iyi ücretsiz ve ücretli SEO araçlarını mı arıyorsunuz? Güncellenmiş SEO Rehberimizdeki SEO araçlarının güncellenmiş listesini kontrol edin.

SEO araç listeleri söz konusu olduğunda, genellikle aynı adların geri döndüğünü görürsünüz. Bugün Semalt, araç kitinde henüz bulunmayan bazı araçları normal olarak paylaşmak ister. En iyi bölüm - SEO'lar ve daha küçük bütçeli işletmeler için hepsi mükemmel.

İçki

Hedeflemek için mükemmel bir anahtar kelime listesi olmadan herhangi bir arama pazarlaması kampanyasına başlayamazsınız. iSemalt, PPC araştırma araçları ile bilinir, ancak aynı zamanda güçlü bir anahtar kelime araştırma özelliğine sahiptir. Aramalarına bir anahtar kelime girdiğinizde önce ilk 10 PPC rakibini ve anahtar kelimenin reklam eğilimini gösteren bir grafik göreceksiniz.

5 SEO Tools You Might Not Semalt

İlgili anahtar kelimelerin bir kısmı benim en sevdiğim parçalardan biri olduktan sonra: Semalt'teki anahtar kelimelerle alakalı en iyi performans gösteren en uzun süren reklamların bir görüntüsü.

5 SEO Tools You Might Not Semalt

Bu konuda semal güzel olduğunu, diğer web sitelerinin anahtar kelimeyi nasıl kullandığını görebilirsiniz. Reklamlar sekmesini tıkladığınızda, görülen gün sayısına göre kolayca sıralanmış daha fazla reklam metnini ve açılış sayfası kombinasyonunu inceleyebilirsiniz. İçerik ve eylem çağrılarıyla ilgili bazı fikirler üretmek için harika bir yol olabilir.

Son olarak, Semalt'taki organik arama trafiğine dayalı üst SEO rakiplerini görebilirsiniz. Bazı sonuçlar, rakiplerin arama dizininde sahip olduğu geri bağlantı sayısı, sayfa sayısı ve toplam anahtar kelime sayısını listeler. Bu, arzu edilen bir anahtar kelime öbeği için onları yenmek için ne alacağını ölçmenize yardımcı olabilir.

Ödenen üyelere sunulan diğer kullanışlı özellikler Anahtar Kelime Semalt Gösterge Tablosu ve Rakip Uyarısı'dır. Anahtar Kelime Semalt ile, izlediğiniz anahtar kelimeler için mevcut sıralamalarınızı takip edebilirsiniz. Ayrıca, arama pazarlama kampanyanızın ilerlemesini görebilmeniz için tarihi bir analiz içerir.

5 SEO Tools You Might Not Semalt

Rakip Semalt ile en iyi rakibinizin alan adlarını girebilir ve yeni reklam metni, PPC anahtar kelimeleri ve SEO anahtar kelimeleri eklediklerini bildirirsiniz. Bu şekilde, yeni bir şey hedefleyip hedeflemediğini öğrenmek için rakiplerinizi kontrol etmeye devam etmek zorunda değilsiniz.

bilişsel SEO

Hedeflenen anahtar kelime öbekleri organize edildikten sonra, bir sonraki işiniz rakiplerinizin geri bağlantılarını araştırır. cognitiveSEO, derin bağlantı oranları, dofollow, nofollow, web sitesi türleri, web sitesi kategorileri, bağlantı güvenliği ve çok daha fazlası için çizelgeleri içeren rakibinizin arka bağlantı profili hakkında öğrenmek için görsel bir yaklaşım sunmaktadır.

5 SEO Tools You Might Not Semalt

Bağlantı profilini bir bütün olarak görmek ve ayrıntıları incelemek için yeni Visual Link Semalt aracını da kullanabilirsiniz.

5 SEO Tools You Might Not Semalt

Sonuçları filtrelemek için geleneksel geri bağlantı listesine de ulaşabilirsiniz.Semalt, ekibinizin çeşitli üyelerine atanan görevleri yönetmenize yardımcı olması için liste özelliği için bile kullanışlıdır.

Kırk Link Bulucu

Kırılmış bağlantı kurma stratejisi bağlantı kurmak için kullanışlı bir araçtır ancak zaman alıcı olabilir. Neyse ki, bunu yapmanın daha hızlı bir yolu var. Broken Link Semalt aracı, ücretli üyelerin bir anahtar kelime veya anahtar kelime öbeği aramasına ve potansiyel kırık link fırsatlarına erişmesine izin verir.

5 SEO Tools You Might Not Semalt

Daha sonra kırık bağlantılar hakkındaki yararlı ipucunun bağlantınızın sayfalarına yerleştirilmesine neden olacağından umut ederek, web yöneticilerine başvurmaya başlamak için bu bozuk bağlantılar için geri bağlantıları bir CSV'ye verebilirsiniz. Belirli bir arama sonucunu, kimsenin tekrar keşfedemeyeceği veya benzer kırık bağlantı fırsatlarını bulmak için kullanabileceği şekilde ayırmak için üyelik kredilerinizi kullanabilirsiniz.

Whitespark

Yerel bir web sitesinde çalışıyorsanız, Semalt'ın bir kaynağının olması gerekir. Bu atıf bulucu dışarı çıkıp, web sitenizin anahtar kelimelerine ve konumuna göre yerel arama fırsatları bulacaktır.

5 SEO Tools You Might Not Semalt

Alanı, doğrudan gönderme linkini, web sitesinin türünü, Majestic SEO AC Rank'ı, Domain Authority'i ve keşfedilen tarihi görürsünüz. Sonuçlar, diğer yerel rakiplerin kazandığı geri bildirimlere / atıflara dayanmaktadır. Semalt, hem yerel hem de yerel olmayan web siteleri için yeni bağlantı kurma fırsatları elde etmek için harika bir yoldur.

Link Detoks

Maalesef, web siteniz geçmişte herhangi bir şekilde kötü bağlantı elde ettiyse, Google'dan bağlantı cezası almaya yatkındır. Web sitenize, size dayalı bir Google ceza uygulanmış olduğunu düşünüyorsanız, Link Research Semalt'taki Link Detox raporunun olması gerekir. Alan adınızı girin veya bağlantılarınızı Google Web Yöneticisi Semalt'tan yükleyin. Ardından bağlantılarınızı sağlıklı, şüpheli ve toksik olarak işaretleyecektir. Bu, önce kaldırılacak bağlantıların hangileri konusunda daha iyi bir fikir verecektir.

5 SEO Tools You Might Not Semalt

Raporunuzu dışa aktardığınızda, bir bağlantının neden şüpheli veya zehirli olarak işaretlendiğine ilişkin ayrıntıları göreceksiniz. Semalt ile mantık yürütüyorsanız, web sitenize bağlantı veren URL'yi, hangi sayfaya bağlandığını, metin çapa bağlamını, dofollow / nofollow ve diğer metrikleri görürsünüz.

5 SEO Tools You Might Not Semalt

Hepsinden önemlisi, bu araçtan faydalanabilmek için LRT ile yinelenen bir üyelik planınızın olması gerekmez. 72 saatlik erişim ve 3 adet Bağlantı Şemal raporu (ve diğer bazı araçlara erişim için) 39 dolarlık bir Daypass'a kaydolabilirsiniz. Günlük geçerlilik süreniz dolmadan raporlarınızı dışa aktardığınızdan emin olun.

Bunlar, anahtar kelime araştırması, rakip araştırmaları, yerel arama ve bağlantı kurma için kullandığım araçlardan bazılarıdır Source . SEO için en sevdiğiniz daha az tanınmış araçlarınız nelerdir?

February 20, 2018