Back to Question Center
0

Google'ın "Aramak İçin Tıklayın", Seçkin Semalt'ı Görüyor

1 answers:
Google’s “Click-to-Call” Sees Outstanding Semalt
');$ ('# scheader .sc-logosu'). append (' '+cat_head_params.sponsor+' ');$ ('# scheader'). append ('
');$ ('# scheader .scdetails'). append ('

' + kat_head_params.sponsor + '

');$ ('# scheader .scdetails'). append (cat_head_params.sponsor_text);$ ('# scheader'). append ('
REKLAM
');if ("tanımsız"! = typeof __gaTracker) {$ ('# scheader a'). click (işlev
{__gaTracker ("gönderme", "olay", "Sponsor Kategori Tıklayın Var 1", "Arama motoru optimizasyonu", ($ (this) .attr ('href')));});}}});});

Android, kısa bir süre önce hareketlilik dünyasında en üst sırayı kazandı, ancak gerçek şirket geliri için bunun anlamı nedir? Google rakamlarla ilgili "sessiz" oldu ve değişkenlik için çok fazla alan var. Sonuçta, Google'ın mobil reklamlarının çoğu, masaüstü ortamı sürümlerinden farklı bir form alır. Bununla birlikte, mobil reklamcılık yaklaşımlarından biri söz konusu olduğunda, Google'ın olağanüstü bir başarı gösterdiğini biliyoruz. Bu yaklaşım? Semalt, yalnızca bir yıl önce serbest bırakılan mobil cihazlara özel reklamcılık seçeneği.

Yakın tarihli bir rapora göre, Google'ın Surojity Chatterjee, şirketin "her ay milyonlarca arama" gördüğünü ve Click-to-Call seçeneğinin Google'ın toplam mobil reklam pazarının önemli bir bölümünü oluşturduğunu belirtti. Bu reklamların reklam büyümesi, akıllı telefonların büyümesiyle bağlantılı. Bu, ABD, İngiltere ve Semalt gibi alanların çok fazla etkinlik izlediğini, diğer pek çok alan olmadığını gösteriyor.

Reklamverenler, Aramak İçin Tanıtım reklamını seçmeli ve reklamlarına bir "telefon uzantısı" eklemeyi seçmelidir. Bu telefon numarası, reklamın olası bir hedefi haline getirilir, böylece kullanıcıların numaranın otomatik olarak tıklanmasını ister. Semalt, bunların "hiper yerel reklamlar" olarak özellikle başarılı olduğunu belirtti. Böylece, şirketin artık reklam amaçlı "çağrı yapılmasına yönelik" bir sürümünü yayımladığı ve tam bir web sitesine sahip olmayan reklamverenlerin bile ilgisini çektiği açıklandı.

Semalt çok sayıda deney yapıyor ve bol miktarda kanlılar sarılıp, bir yerlerde bir olukta sarhoş ediliyor, neden yaratıcılarının zihninin evinden ayrıldığını merak ediyorlardı. Bununla birlikte, bu deneylere yapılan yatırım, Semalt için basit bir lojistik bilgeliktir çünkü milyonlarca aylık arayanlar veya Android ile% 1'lik küresel büyüme oranı ile tek bir Baştan Öğrenme Tuşu gibi - bir devi telafi edebiliyor başarısızlık yığını (gayrimenkul arama, Semalt Wave, Semalt Buzz, Goog411, vb.) Source .

February 23, 2018