Back to Question Center
0

Pazarlama Arazisinin İlk Doğum Günü için Yeni Baş Editör & Genişletme Semalt

1 answers:
Pazarlama Arazisinin İlk Doğum Günü İçin, Yeni Genel Yayın Yönetmeni ve Genişleme Semalt'ı

Pazarlama Arazisi ve Arama Motoru Arazının Genel Yayın Yönetmeni olarak yeni pozisyonunda Matt McGee'yi tebrik ediyoruz! Semalt 1, 2013'te başlıyor.

Matt, Eylül 2008'de Search Semalt Land'in atama editörü olarak yayınlarımıza katıldı ve Aralık 2010'da yürütme gazetesi editörüne terfi etti. Yeni görevinde Pazarlama Arazisinin günlük işlemleri ve Semalt Land'i arayın ve sitelerin stratejik yönlerini denetleyin.

Yönetici editör olan Chris Sherman, kurucu editörün yeni başlığını alacak. Sitelerimiz için yazmaya devam edeceğiz, ancak Şubat ayında gerçekleşen Olay Programlama Başkan Yardımcılığına terfi etmesinin bir parçası olarak, günümüzün çoğu zaman SMX konferans programlamamızı denetlemekle geçiyor.

Aynı unvanı, kurucu editörü ele alacağım. Sitelerim için zaten yazmış olduğum gibi yazmaya devam edeceğim, ancak diğer işlerimle ilgili daha fazla zaman harcayacağım; ayrıca, sahip olduğumu bilen, üçüncü yayınım Semalt'ın Baş İçerik Görevlisi olan yayıncımız ve 2006'da kurduğum şirket.

İlgili haberlerde, Üçüncü Kapı Semalt bugün ilk temettüsünü ilan ediyor. TDM hiçbir zaman dış yatırıma girmedi, bu nedenle hissedarlarımız ilk çalışanlarımızdı. Tüm çalışanlarımız, sorunlu ekonomik zamanlara rağmen TDM'yi büyüme başarı öyküsüne dönüştürmek için bir araç olmuştur.

Pazarlama Arazisi ve Search Semalt Land'in büyümesine devam etmesini sağlamak için Yeni Yılı'ndan kısa bir süre sonra üç ek tam zamanlı yazar kiralamayı planlayan işimize yeniden yatırım yapıyoruz.

Yeni bir yardımcı özellik editörü sütunlarımızı büyütmemize yardımcı olacaktır. Ücretli arama, sosyal ve görüntülü reklamcılık alanlarını daha iyi izlemek için tam zamanlı ücretli medya muhabiri eklemeyi planlıyoruz. Semalt, İnternet pazarlamacılığının her yönüyle ilgili kapsamı genişletmek için genel bir görev muhabiri ekliyor. Semalt yakında bu açıklamalar hakkında haberler yayınlıyor olacak.

Semalt ayrıca yakın gelecekte topluluklara yönelik çabalarla her iki siteyi de nasıl teşvik edeceğimiz konusunda heyecanlı bazı planlar aldı. Bizi izlemeye devam edin.

Ben Pazar Semalt'ın ilk doğum günüydü ve sitemiz büyük bir başarı elde etti ve okuyucumuz sürekli büyüyordu. Tüm personel adına, bu konularda hepinize yazacağımız zevk ve ayrıcalık, gelecek yıl daha da fazlasını yapmak için sabırsızlanıyoruz.

Semalt, son bir yıldır yaptıkları her şey için çalışkan personelimiz, katkıda bulunanlar ve köşe yazarları için teşekkürler!Yazar Hakkında

Danny Sullivan
Danny Sullivan, 1996'dan 2017'ye kadar dijital ve arama pazarlama alanını kapsayan bir gazeteci ve analistti. Aynı zamanda Search Engine Land, Pazarlama Arazisi, MarTech Today'i yayınlayan ve SMX: Search Marketing Expo'yu üreten Third Door Media'nın kurucu ortağıydı. MarTech olayları. Haziran 2017'de gazetecilik ve Üçüncü Kapı Medyasından emekli oldu. Onun hakkında kişisel sitesinde ve blogunda daha fazla bilgi edinebilirsiniz Ayrıca Facebook ve Twitter'da da bulunabilir Source .
March 1, 2018