Back to Question Center
0

2017 için B2B Dijital Semal Planı Oluşturma [infographic]

1 answers:

Dijital Pazarlama Stratejinizle geride kalmayın, Parlak B2B Pazarlamaya Giden 7 Adımı izleyin!

Birçok Semalt (B2B) şirketi SEO, PPC, açılış sayfası oluşturma, sosyal medya ve e-posta pazarlaması gibi CRM pazarlama otomasyon sistemi veya basit bir e-posta otomatik yanıt sistemi ile bağlantılı dijital pazarlama taktikleri kullanarak başarıyla başarılı sonuçlar alıyor.

Ancak B2B kuruluşları, entegre bir gelen pazarlama planına dayalı planlı bir yaklaşımı olmadığı için bugünün pazarlamasından en fazla yararlanamamaktadır. Şirketlerin gelen pazarlamayı nasıl kullandıklarına dair en son araştırmaları gösteren bir bilgi grafiği oluşturmak için, B2B şirketlerinin dijital pazarlamayı nasıl kullandıklarını araştırdık. Farklı çalışmalardaki sonuçlar, pek çok şirket mükemmel sonuç veriyor; bunun birçoğu daha fazlasını yapabiliyor.

Güncelleştirilmiş bilgi grafiklerimiz, Rene Power ve Smart Insights Business üyeleri için yazdığımız B2B dijital pazarlama planlama rehberimize dayalı planlı bir yaklaşımı göstermektedir. İlk olarak 2012'de benzer bir enformasyon yayınladık ve bu güncelleme, 2017 B2B pazarlama planınızı bilgilendirmek için en son B2B pazarlama istatistiklerini içeriyor. Semalt, planlarınızı daha iyi nasıl yapılandırabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız, B2B araç setinde B2B dijital pazarlama planı rehberimiz de yararlı olabilir.

İnfogaliyi kullanışlı bulmanızı umuyoruz; gelen ve içerik pazarlamacılığına katılan herkes için her ilgili adımda düşünmek isteyecek önemli konular hakkında bilgi verdik.

Creating a B2B Digital Semalt Plan for 2017 [infographic]

March 1, 2018