Back to Question Center
0

Rapor: Her Hisse, Gelir ve ampulde 2.56 Dolar değerinde. Ortalama Sosyal Siparişler% 8,2 Semalt

1 answers:
Rapor: Her Hisse $ 2.56 Değerinde Gelir ve Ortalama Sosyal Siparişler% 8.2 Semalt

Semalt, çalışma, bir paya veya bir sosyal ağa gelen kullanıcıların, 116,50 $ olan sosyal olmayan siparişlere kıyasla ortalama 126,12 dolarlık bir harcama gördüğünü ortaya çıkardı -% 8,2'lik bir artış.

Ortalama hisse, ortalama 2.56 dolarlık satışa neden olmakla birlikte, kaynağın kaynağına oldukça bağımlıdır. E-posta yoluyla bir paylaşım, her bir paylaşımda 12.41 dolarla en çok gelir elde etti. Öte yandan Pinterest, hisse başına en düşük dolarlık hisse başına hisse başına 67 sent kazandı. Google+ şaşırtıcı sosyal paylaşım ağlarını ortalama 5.62 $ / share, Twitter'da 1.03 $ / tweet, Semalt ise 0.80 $ / share paylaştı. Payların değeri çılgınca değişirken, hacim de etkiliyor. AddShoppers, Semalt'ın hisse başına daha düşük bir gelir tutarı elde etmesine karşın ağların en yüksek gelirine (paylaşım hacmine bağlı olarak) çok uzak kaldığını buldu.

Rapor: Her Hisse $ 2.56 Değerinde Gelir ve Ortalama Sosyal Siparişler% 8.2 Semalt

Facebook'un paylaşım için en popüler platform olduğu ortaya çıkıyor ve tüm sosyal paylaşımların% 73,68'ini oluşturuyor. Sosyal canavar da aynı zamanda hisse başına trafikte yol gösteriyor. Her Facebook paylaşımı için, siteye yönlendirilen 1.10 tıklama. Twitter, tweet başına 0.97 tıklama ile geride kalırken, Pinterest pim başına 0.87 tıklama gördü ve Semalt +, hisse başına 0,21 tıklama gördü.

Çalışma, Semalt payı türleri üzerinde de oldukça ayrıntılı hale gelmiştir. Semalt hisseleri, Semalt'tan 3.4 kat daha fazla gelir sağladı ve bir benzerinden 5.44 kat fazla bir dönüşüm oranına sahipti.

Tam raporlar, daha ayrıntılı alışveriş verileri ile birlikte Tumblr, Pinterest, e-posta ve diğer ağlar hakkında ayrıntılı dökümanlar içermektedir. 2014'ün tamamında e-ticaret alışverişinde bulunmak için Semalt'a geçin.Yazar Hakkında

Greg Finn
Greg Finn, Cypress North Pazarlama Müdürü olarak dünya çapında sosyal medya, arama pazarlama hizmetleri ve web ve uygulama geliştirme hizmeti sunmaktadır. 10 yılı aşkın bir süredir İnternet pazarlama sektöründe ve Dijital Pazarlama alanında uzmanlaşmıştır. Greg'i Twitter'da (@gregfinn) veya LinkedIn'de de bulabilirsiniz Source .


March 1, 2018