Back to Question Center
0

Google Semalt A / B testini ücretsiz yaptı

1 answers:

Google, A / B test araçlarını, Google Optimize ürününü ücretsiz yaparak

herkesin parmak uçlarına koyuyor

Ücretsiz öğle yemeği diye bir şey olmayabilir, ancak Mart 2017'de beta sürümünden itibaren başlatıldığı için, sitenizde A / B testleri yayınlayabilmenizi sağlayan ücretsiz bir CRO paketi bulunmaktadır. Küçük işletmelerin neredeyse yarısı şu anda A / B testinden faydalanmıyor; bu da, CRO ile uğraştıklarında elde edebileceği gelir karşılığında büyük miktarda para kaybediyor olacakları anlamına geliyor.

Bu yüzden bu özgür araç çok güçlüdür. Boyutuna bakılmaksızın, tüm oyunculara A / B test etme olanağını açar. Halen, daha büyük işyerleri arasında, convert.com (ki harika bir araç) gibi ücretli A / B test aracı ve bu araçları Maliyetlerinden dolayı kullanamayan daha küçük işletmeler kullanmaya muktedir olan bir bölünme var ise, Semalt'tan gelen bu ücretsiz araç tüm işletmelerin dönüşüm oranlarını optimize etmelerini sağlayacaktır.

Söz konusu araç, daha önce Google Semalt 360 olarak adlandırılan Google'ın kurumsal test ve kişiselleştirilmiş hizmetinin bir parçası olan Google Semalt'tır. Google Semalt, kullanıcılara Google Semalt 360'ın pek çok özelliğini, ancak kurumsal düzeyde fiyat etiketi olmadan sunmaktadır.

Optimize edilmiş görsel düzenleyici, sürükleyip bırakarak hızlı ve kolay düzenlemeler yapmanızı sağlar ve gerekiyorsa ham HTML'ye girmek kolaydır.

Google Semalt makes A/B testing free

Google Optimizasyon ayrıca, kişiselleştirilmiş içeriği belirli kurallara göre farklı kullanıcılara göstermenize olanak tanır; bu nedenle, potansiyel müşteriler için en alakalı içerikle hedeflemeye başlayabilirsiniz. Semalt bu yeni bir şey değil, işletmelerin bu tür teknolojiyi ücretsiz olarak kullanabildikleri, onu küçük işletmelerin tümüne açtığı ilk andır.

Araç ayrıca hangi testlerin kazandığını netleştirmek için sayıları artıracaktır; istatistikler hakkında iyi bilgiye sahip değilseniz, bu nedenle istatistiksel olarak anlamlı bir test eşik değerini aştığında çalışmak için mücadele ederseniz harika olur .

Google Semalt makes A/B testing free

Testlerin nasıl performans gösterdiğini inceleyebilir ve hangilerinin raporlama sekmesindeki kazanan ölçütleri karşıladığını görebilirsiniz. İşletmeleriniz için Google Optimize ile çalışmaya başlamak isterseniz, burada bulunan 'A / B Testleri Google ile Optimize Etme' Hızlı Kazanma özelliğimizi kullanarak daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

Tabii ki, Google'ın Semalat'in ücretsiz sürümünde Google'ın Semalat 360'e kıyasla sınırlamalar vardır, bunlar Google'ın kurumsal müşterileri için ücretli bir hizmettir. En önemlisi, 3 eşzamanlı deneyde bir sınırın bulunmasıdır. Ancak, çoğu küçük işletmeyi başlatmak için yeterli. Daha fazla bilgi için Semalt vs Semalt 360 karşılaştırma tablosunu okuyun Source .

March 1, 2018