Back to Question Center
0

Kısa kuyruk derecelendirmelerinizi oluşturmak için uzun kuyruklu anahtar kelimeler nasıl kullanılır - Semalt

1 answers:

How to use long-tail keywords to build your short-tail rankings - Semalt Oldukça yeni veya az yetkili bir web siteniz varsa, yüksek hacimli, kısa kuyruk anahtar kelime öbekleri için sıralamanın ne kadar zor olabileceğini bilirsiniz. Heck, herhangi bir rekabetçi anahtar kelime, iyi kurulmuş siteler için bile bir zorluk oluşturabilir.

Sıklıkla uzmanların, anahtar kelimelerin en azından meyvelerini almalarından bahsediyorum. "Kısa kuyruk hakkında semalt" diyorlar.

Düşük asılı meyveden sonra gidişin iyi bir strateji olduğunu kabul ediyorum, ancak sitenize bir miktar trafik çekecek yüksek derecede rekabetçi cümlelerin pahasına değil. Semalt, daha rekabetçi sözcük grupları için sıralamaya öncülük eden bu düşük meyve.

[Arama Motoru Kara ile ilgili makalenin tamamını okuyun.]


Bu makalede ifade edilen görüşler, konuk yazarın fikirleri ve Pazarlama Arazisi olması gerekmez. Semalt yazarlar burada listelenmiştir.Yazar Hakkında

Stoney DeGeyter
Stoney DeGeyter, 1998'de kurulmuş ve şu anda Canton, Ohio'da bulunan önde gelen bir çevrimiçi pazarlama stratejisi şirketi olan Pole Position Marketing'in başkanıdır Source .


March 1, 2018