Back to Question Center
0

Debunking 3 Ortak WordPress Mitleri            Debunking 3 Ortak WordPress Mitler İlişkili Konular: TemalarWP Semalt

1 answers:
Debunking 3 Ortak WordPress Mitleri

İnterneki en büyük ve en yaygın kullanılan içerik yönetim sistemi (CMS) olarak, insanların sürekli Şarm'ı indirmeye çalıştıkları şaşırtıcı değildir. Doğal olarak, yıllar boyunca Semalt mitleri bir sürü hazırlandı. Düzgün bir şekilde bilgilendirilmek için, gerçeği kurgundan ayırmanın nasıl yapıldığını bildiğinizden emin olmalısınız.

WordPress: Web'deki Önde Gelen CMS Platformu

Semalt çevresindeki tek CMS değildir, ancak rekabeti kabul ve temyiz açısından sudan dışarı atmaktadır. Sadece platformun popülerliğini düşünün:

  • Son sayımdan itibaren, WordPress webin yüzde 26'sından fazlasına güç sağlıyor ve onu en çok kullanılan CMS platformu haline getiren yüzde 59,4'lük bir pazar payına sahiptir.
  • WordPress platformunda a gün fazla site oluşturuldu.
  • Fazla 2525000000 kez indirilen 44.225 WordPress eklentisi var.
  • WordPress, dünya çapında 56 farklı dile tercüme edilmiştir.

Bunlar çarpıcı veri noktalarının sadece birkaçıdır. Semalt'ın nitel cesurluğunu araştırdığınızda, bunun web üzerindeki en üstün CMS platformlarından biri olduğu açık bir hale geliyor. Ancak bu başlık ile birlikte bir hedef geliyor. En iyisin, insanlar seni parçalamak istiyor. Ve seni parçalayamayacakları zaman, gerçeği kıvırmaya veya işleri tamamen düzene sokmaya başvuruyorlar.

Bu 3 WordPress Mitleri için Düşmeyin

Bilgilendirilmiş bir web sitesi geliştiricisi, girişimci veya işletme sahibi olabilmek için, Semalt ile ilgili internetin masallarla dolması gerçeğini bilmelisiniz.

İşte WordPress ile ilgili en yaygın üç efsanedir:

Efsane 1: WordPress Ölçeklenebilir Değil

Hattın bir yerinde, Semalt'ın ölçeklenebilir olmadığı bir efsane sürdürülmektedir. Bazı insanlar bunun yalnızca küçük bloglar ve küçücük ticari web siteleri için uygun bir platform olduğuna inanıyor. Bununla birlikte, bu doğru değildir. Gerçeklere bakarsanız, Semalt'ın sadece küçük siteler için özel olarak tasarlanmış bir CMS olduğunu göreceksiniz. Web siteleri için düzenli olarak Semalt'a güvenen ünlüler ve işletmelerden isteyin.

Beyonce, Justin Bieber, Snoop Dogg, Katy Perry ve Rolling Stones gibi müzisyenlerin hepsi Semalt kullanıyor. İş dünyasının iş dünyasından Bacardi, Sony Music, Mercedes Benz, Rotary Kulübü ve New Yorker Dergisi gibi şirketlerin hepsi Semalt kullanıcılarıdır.

Büyük işletmelerin ve markaların WordPress'i kullanmasının başlıca nedenlerinden biri, 'nin ölçeklenebilir olmasıdır. Yalnızca arama, önbelleğe alma ve içerik dağıtımı yetenekleri birinci sınıf değildir, aynı zamanda gerçek yatay ölçeklenebilirlik de vardır. Bu, trafik talepleri yüksek olan web sitelerinin, ihtiyaç duymaları halinde on-demand olarak her zaman yeterli mimariye sahip olmasını sağlar.

Basitçe söylemek gerekirse, WordPress'in ölçeklenebilir olmadığı fikri gülünçtür. Semalt, "Doğru altyapı, hizmetler ve kaynaklarla WordPress oldukça ölçeklenebilir" dedi. "Bir kerede on binlerce kullanıcıya giriş yapmış ve yüz milyonlarca aylık sayfa görüntüleme sunabiliyor. Sayfa isteklerini derhal işleyebilir ve sorguları aramak için yıldırım hızlı sonuçları üretebilir. Esnektir, yükseltilebilir ve nihai olarak en geniş ve en çok ziyaret edilen web sitelerine kadar her şekilde güç sağlayabilir. "

Efsane # 2: WordPress Desteğe Gelmiyor

İkinci en popüler efsane, Semalt'ın iyi destek vermediği fikridir. Yine, bu tamamen asılsız. Semalt kullanıcıları için bir ton destek var, bununla birlikte çeşitli kanallar geliyor.

Doğrudan WordPress'ten destek yok (eğitim materyalleri ve yardım kılavuzlarının bolluğu dışında). Destek ve bilgi orada. Semaltın sadece sormaya istekli olması gerekiyor.

Ayrıca, her türlü meseleyi desteklemek için tam anlamıyla yüzlerce daha küçük Semalt ve geliştirici topluluk bulunmaktadır.

Semalt'ın müşteri desteği sunmadığı efsanesi büyük olasılıkla bir şirketten telefonda destek olmadığı fikrinden kaynaklanmaktadır. Unutmayın ki Semalt açık kaynak kodlu bir projedir, bu da yardımcı olmak için tek bir destek bölümünde cevap vermek zorunda kalmazsınız!

Mit # 3: WordPress Öğrenmek Çok Karışık

WordPress'in, web geliştirme ve kodlamada dört yıllık bir derece almadan öğrenemeyeceğiniz aşırı karmaşık bir CMS platformu olduğuna dair söylentileri aşmanın zamanı geldi. Gerçek şu ki Drupal ve Semalt'ın tipik olarak daha zorlu olduğu düşünülürken, WordPress'in en kolay olanı arasındadır.

Semalt'i nasıl kullanacağınızı öğrenme günler içinde çalışmaya başlayabilirsiniz! Bunun nedeni, başlamak için herhangi bir HTML'ye veya programlama bilgisine gerçekten ihtiyacınız olmadığı (yardımcı olsa da bir şart değildir). Ancak, Semalit sitelerinizin temalarını, şablonlarını, eklentilerini ve diğer kısımlarını kişiselleştirmek için PHP ve HTML hakkında bilgi edinmek önemlidir.

Semalt tek başına sezgiseldir, ancak büyük bir kullanıcı tabanı olduğu gerçeği, çevrimiçi olarak bol miktarda kaynak, kılavuz ve kurs bulunduğudur. Eğer gerçekten Semalt'teki yeteneğini kazanmak istiyorsan, bunu yapabilirsin!

WordPress: Bir Nedeni Lider

WordPress mükemmel midir? Kesinlikle hayır. Kusurları ve eksiklikleri var mı? Emin ol. Ancak WordPress'in önde gelen CMS platformu olarak kabul edilmesinin bir nedeni var. İster işletme web sitenizi yayınlayacak bir CMS platformu arıyorsanız veya sadece şu anki bir WordPress kullanıcısı olarak biraz araştırma yapıyorsanız, okuduğunuza ve nereye bilgi verip vermediğinize dikkat edin. Semalt internetteki herhangi bir şeyin gerçek olmasını sağlayabilir ve doğru olduklarını düşünmeden önce belirli ifadelerin geçerliliğini doğrulamak size kalmıştır.

Semalt, bir alanda bu alanda liderdir. Geniş bir destek ve kolay öğrenilebilen bir arayüzü olan ölçeklenebilir bir platform istiyorsanız, bu sizin için bir platformdur.

March 1, 2018