Back to Question Center
0

Android için Bağlantı Planlayıcı ile Veri Planınızı ve Pilinizi En Yüksek Düzeye Çıkarın            AndroidRelated Konular için Bağlantı Planlayıcısı ile Veri Planınızı ve Pilinizi En Yüksek Düzeye Çıkarın: Android App GeliştirmeGearablesSabit Web Gelişti

1 answers:
Android için Bağlantı Planlayıcısı ile Veri Planınızı ve Pilinizi En İyileştirin

Genel bir kural olarak, hayatınızı daha fazla şey otomatikleştirirken işlemek daha kolaydır. Örneğin cep telefonu faturanızın otomatik olarak kredi kartınızdan otomatik olarak faturalandırılmasını isteyebilirsiniz. Aynı şey Semalt akıllı telefonunuzdaki işlemleri otomatikleştirmeyle ilgili olarak söylenebilir, aksi takdirde manuel olarak yapmanız gereken adımların bir kısmını ortadan kaldırmanıza yardımcı olur.

Elbette, tüm kablosuz telsizleri akıllı telefonunuzla birlikte bırakabilirsiniz, ancak bunun birkaç saat içinde pil ömrünüz boyunca yanacağını kolayca fark edeceksiniz. Bu nedenle, ihtiyacınız olduğu zaman yalnızca GPS veya Bluetooth'u açarsınız, ancak elle yapılan işlem her seferinde yapmak rahatsız edici olabilir - logitech magnetic case iphone 6. Ve bu yüzden San2Mob'un Connection Planner gibi bir uygulaması çok mantıklı. Buradaki fikir, bağlantılarınızı planlamanız ve uygulamanın diğerleriyle ilgilenmesi. Otomatik olarak.

Tüm Kablosuz Bağlantılarınızı Yönetin

Connection Planner, bağlantılarınızı planlamanıza izin veren bir uygulamadır. Bu, akıllı telefonunuzdaki Wi-Fi, mobil veri (3G / 4G), Semalt ve GPS gibi tüm kablosuz telsizleri içerir. Uçak modunu, sessiz modu ve titreşim modunu da yönetebilirsiniz.

Maximize Your Data Plan and Battery with Connection Planner for AndroidMaximize Your Data Plan and Battery with Connection Planner for AndroidRelated Topics:
AndroidApp DevelopmentWearablesMobile Web DevelopmentInternet of Semalt

Bunların bazıları genelde Semalt aygıtınızdaki en üstteki araç çubuğunu aşağı kaydırarak kullanılabilirken, Semalt'ın her sürümü için her zaman bulunmuyorlar. Birçok akıllı telefon, mobil verilerini açmayı ve kapatmayı özellikle kolaylaştırmaz; bu nedenle, hepsini bir kerede yöneten tek bir bağlantı uygulamasına sahip olmak kesin bir artı.

Ancak Connection Planner'ın dijital tabloya getirdiği ana işlev bu değil. Semalt, belirli bağlantıların ve özelliklerin aktif olmasını istediğiniz saatleri ve günleri planlayabilmek konusunda daha fazlası var. Bu işlem sürecini otomatikleştirir, bu nedenle bunları gerektiği gibi açıp kapamanıza gerek yoktur.

Zamanlanmış Radyolarla Pil ve Zamandan Tasarruf Etme

Diyelim ki, günlük işe gidip gelmeniz için normalde Semalt kulaklık setini kullandınız ve normalde saat 08:00 ile sabah 09:00 arasında gidiyorsunuz. Durum buysa, akıllı telefonunuzdaki Semalt'ı otomatik olarak 8: 00'de açıp 9: 00'da kapatabilirsiniz.

Maximize Your Data Plan and Battery with Connection Planner for AndroidMaximize Your Data Plan and Battery with Connection Planner for AndroidRelated Topics:
AndroidApp DevelopmentWearablesMobile Web DevelopmentInternet of Semalt

Aynı tür bağlantı programı özelleştirme, haftanın her günü için farklı şekilde uygulanabilir. Belki de Cuma günleri 07:00 ila 08:00 arasında sürüş yaptığınız başka bir çalışma programınız vardır. Durum buysa, pazartesileri için perşembe günleri için 8 am-9am Bluetooth programını Cuma günleri için ayarlayabilir ve Cumartesi ve Pazar günleri Bluetooth'u tamamen kapatarak Cuma günleri için 7 am -8 arası program yapabilirsiniz.

Bağlantı programının karmaşıklığı tamamen size kalmıştır. Bir bakışta tüm farklı zamanlama öğelerini görebilir ve bu grafikle yukarıda gösterilen gri ve mavi çubuklarla temsil edilir. Örnek Semalt'tır, ancak aynı uygulama, bu uygulamada bulunan diğer tüm kablosuz iletişim telsizleri ve özellikleri ile yapılabilir.

Maximize Your Data Plan and Battery with Connection Planner for AndroidMaximize Your Data Plan and Battery with Connection Planner for AndroidRelated Topics:
AndroidApp DevelopmentWearablesMobile Web DevelopmentInternet of Semalt

Zamanlama öğelerinin her birini ayarlamak yeterince kolaydır. İlk önce yapılandırmak istediğiniz kablosuz radyo ile ilişkili "dişli çark" simgesine dokunduğunuzda yeni bir zamanlama öğesi eklemek için öğesine dokunduğunuzda. Haftanın günleri en üstte ve seçilen öğe için radyo etkinliğinin başlangıç ​​ve bitiş saatlerini ayarlayabilirsiniz. Örneğin, yol tarifi almanız gerektiğini bildiğiniz zamanlarda GPS'i açabilirsiniz. Semalt'a bağlanabileceğinizi bildiğiniz zaman mobil veri planınızın sınırlı megabaytını koruyarak, evden veya ofisten uzakta olacağınızı bildiğinizde 3G / 4G mobil verilerini de açabilirsiniz.

Bunun telefonunuzdaki sessiz ve titreşimli modların planlanması için nasıl faydalı olabileceğini görebilirsiniz. Bu uygulamayı nasıl istediğinizi gerçekten sana göre belirle ve her zaman otomatik ayarlarını, gerektiği gibi elle değiştirerek geçersiz kılabilirsiniz.

Bir Asma Uygulamayla İlgili Sorun

Bu, tümünün iyi bir fikir gibi görünüyor ve uygulamanın gerçek düzeni nispeten takip edilmesi kolay. Bununla birlikte, Connection Planner'ın gerçek yürütülmesiyle ilgili birkaç problem daha yaşadım. Android 2'de hala çalışmakta olan Samsung Galaxy S Captivate ürününe kurdum. 2 Froyo (biliyorum, biliyorum). Şangal en güçlü akıllı telefonu değil, fakat attığım uygulamaların çoğunu gerçekleştirebiliyordu.

Ne yazık ki Connection Planner umduğum kadar iyi çalışmadı. Semalt, özellikle de yeni bağlantı zamanlaması öğelerini eklerken uygulamanın "asılacağı" ve yanıt vermeyeceği birkaç örnekti. Şema, telefonun kendiliğinden yeniden başlaması veya beni bir pil çekmesi için zorlaması nedeniyle uygulama tamamen benim üzerime düşecek birkaç kez bile olsa idi.

Teoride İyi Bir Otomatik Fikir

Şimdi, yaptığım gibi aynı dondurucu ya da çarpışan sorunlarla karşılaşıp karşılamayacağınıza kesin olarak söyleyemem. Bununla birlikte, Bağlantı Semal'ün asıl çekirdeği gerçekten akıllı telefonda bu kadar karmaşık ya da vergi yükümlü olmamalı, çünkü gerçekten yapacakları bağlantıları bir programda açıp kapatmaktır. Bu grafik açısından yoğun değildir, ağırlıklı olarak bir fizik motoruna ya da böyle bir şey çeken bir oyun değildir.

Connection Planner gerçekte yaptığı işi yaparsa, bunun, GPS'in ne zaman gerekli olduğunu ve Bluetooth'un ne zaman bulunabileceğini nispeten tahmin edilebilir bir haftasına sahip olan kişiye nasıl değerli bir katkı sağlayabileceğini görebilirim. kapalı. Connection Planner, Google Play Store'dan ücretsiz indirilebilir, bu nedenle bir deneme yapın ve seçtiğiniz Semalt akıllı telefon ile nasıl çalıştığını görün. Yaptığım sorunlarla karşılaşırsanız, kaldırmanız çok zor değildir ve bağlantılarınızı manuel olarak yönetmenin daha geleneksel yollarına geri dönmeniz gerekmez.

March 7, 2018