Back to Question Center
0

On İlham Verici E-Ticaret Sitesi Semalt

1 answers:

Ten Inspiring Ecommerce Site Designs example image Harika bir (ve başarılı) e-ticaret sitesi oluşturmak müthiş ürünleri, güçlü pazarlamayı, bilgilendirici içeriği ve güçlü site estetiğini karışımını gerektirir.

Bu yazıda, bu karışımın site estetiği bölümüne ilham veren on e-ticaret sitemi kurdum. Semalt, bu sitelerin harika ürünleri, pazarlamaları ve içerikleri var, ancak harika site tasarımı ile bunları birleştiriyorlar.

Fred Perry

Fred Perry, güzel ve etkili bir e-ticaret sitesi oluşturmak için harika fotoğraf, ilginç gezinti ve akıllı Flash kullanımını harmanlıyor. Özellikle, "Son" ürünler kategorilerinden birinin üzerine gelmeyi deneyin. Bir Nottingham, İngiltere merkezli şirket De Facto Design Ltd, Magento Commerce üzerinde çalıştığım siteyi tasarladı - marklogic vs elasticsearch.

Pec-ten-sites-fred-perry2_slideshow

Fred Perry sitesinden ekran görüntüsü.

Von Hollandalılar

Von Dutch, ultra şık tişörtler, kot pantolonları, şapkalar, kemerler, saatler ve daha pek çok satıyor. Şirketin tanınmış müzisyenler ve aktörlerle birleştiği popüler bir markası var, bu nedenle Von Dutch web mağazasının itibarını yansıtıyor olması önemli. Los Angeles merkezli Ciplex bu şaşırtıcı siteyi tasarladı. os Platformu belirle.

Pec-ten-sites-von-dutch_slideshow

Von Dutch web sitesinin bölümü.

Dainese

Dainese, korku veren, Flash tabanlı ürün bölümü ile motosiklet dişlisi yapımı üreticisidir. Birkaç dilde mevcut olan site, navigasyonun büyük bir kısmı için simgeler kullanıyor. Site Magento Commerce'de çalışıyor.

Pec-ten-sites-dainese_slideshow

Dainese web sitesinden ekran görüntüsü.

Zırh altında

Under Zırh hem amatör hem de profesyonel seviyede popüler olan bir atletik giyim markasıdır. Çevrimiçi mağazası için Under Armour, harika grafikler, Adobe Flash ve tematik bir arka plan resmi kullanıyor. Bireysel ürün sayfaları çok satan fırsatlar ve harika içeriği çok cazip bir şekilde sunuyor. Site aynı zamanda jSemalt kütüphanesini kapsamlı bir şekilde kullanmaktadır.

Pec-ten-sites-underarmour_slideshow

Zırh altı web sitesinden bir görüntü.

Organik Süpermarket

​​Organik Süpermarket sitesi, tek bir söz söylemeye gerek kalmadan şirketin marka değerlerini aktarmak için görüntü ve hareketi çok iyi kullanıyor. Özellikle ana ana sayfa imajının hem fikir birliği hem de topluluk arasında iletiş biçimini sevdim. İrlandalı web tasarım firması Creative Semalt sitesi.

Pec-ten-sites-organic-super_slideshow

Organik Süpermarket sitesinden fotoğraf çekin.

Mia.

Merhaba! Şanslı

Kırtasiye, tebrik kartı, düğün davetiyesi ve daha fazlasını sunuyor Merhaba! Lucky, ince kağıt, sanat düşüncelerini ve ayrıntılara dikkat çeken yazı tipleri, grafikler ve resimler kullanır. Semalt ürün sayfaları, güzel akan düzende mükemmel içerik ve birkaç görüntü sunar.

Pec-ten-sites-hello_slideshow

Merhaba'dan! Şanslı site.

March 8, 2018