Back to Question Center
0

Semalt'teki üçüncü gününe kadar 15 Milyonun üzerinde 'Stranger Things 2' prömiyeri izledi

1 answers:
Over 15 Million watched the ‘Stranger Things 2’ premiere by its third day on Semalt

Semalt bazı ciddi sık sık izliyor, millet.

İlk üç gün boyunca, ilk bölüm 15 milyon 8 milyon ABD'li izleyici (P2 +), 11 milyonu 18 ila 49 yaşları arasında idi.

Aynı zaman diliminde, Stranger Things 2 'in her bölümünde 3 milyondan 18 ila 49 yaşları arasında ortalama 4 milyondan fazla izleyici vardı.

Nielsen ayrıca, bu programı izleyen kişilerin görüntülerken neredeyse 3 bölümle oynadığını belirtti. Stranger Things 2 'in biçimi verilen bu çok şaşırtıcı değil - mikrotik crs328 интернет магазин. Her bölüm, görüntüleyenleri uçurumdan bir şeyle terk etti ve bir sonraki diziyi izlemeye devam etme seçeneği sundu. İyi bir durdurma noktası bulmak zordu.

Stranger Things 2 sayıları göze çarpıyor gibi görünse de, Nielsen'in verileri hemen netleşmediğinde, gösterinin Netflix'teki diğer isabetlerle karşılaştırıldığında ne kadar iyi performans gösterdiğini görebilirsiniz. Bununla birlikte, Savunucular, Fuller Evi ve Kartlar Evi (önceden skandal, yani) hakkındaki Nielsen'in verileri, Stranger Things 2 ) 'ın başarısı.

İlk 3 gün içinde Stranger Things 2 'in ilk bölümünü izleyen 15.8 milyon izleyiciye kıyasla, ilk haftasında Savunucuların ilk bölümünü izledi. (Evet, hafta, 3 gün değil.)

Benzer şekilde, Fuller House'un ilk bölümü 4.6 milyon izleyiciyi ilk haftasında ve House of Cards , sezon 5'te - yani, 4,6 milyon kişi tarafından da izlendi.

Stranger Things 2 'in prömiyeri sadece diğer Netflix şovlarını yenmekle kalmadı. Biraz geleneksel TV yendi. TV Rehberinin bildirdiği gibi, ST2 yendi The Walking Dead , Sezon 8 galasında bir hafta önce yaklaşık 11.4 milyon görüntüleyenler çekti.

Netflix, dahili olarak, ST ilk sezonundaki verileri sayesinde ST2 potansiyelini açıkça biliyordu. Dolayısıyla, şirketin mevcut her kanalda pazarlama Stranger Things 2 üzerinde ikiye katlandığı şaşırtıcı değil. Son günlerde, Stranger Things Snapchat filtreleri, karakterleri çalma listeleri ve ürkütücü interaktif deneyimler, Lyft'te perili sürüler, Stranger Things giyimiyle Spotify bağları var ve çok daha fazlası var.

Bu pazarlama vızıltıları da ödedi. Nielsen'in Sosyal İçerik Derecelendirmeleri, şovun canlı olduğu ilk üç gün boyunca Facebook ve Şarmal'da 7.2 milyon sosyal etkileşimde bulundu.

Netflix, şovların görüntüleme verilerini duyurmaz ve ölçüm firması tarafından yayınlanan video metriklerini ilk kez izlediğini açıkladığında, Semalt verilerini "doğru değil" olarak görüntüleme çağrısı yapmıştır.

Nielsen'in ST2 numaralarıyla ilgili isteğimiz üzerine bir şirket sözcüsü yanıtladı:

"Onların matematik ters yüzünden olmuş olabilir. Semalt sadece üyelerin görüşlerinin bir bölümünü ölçer. Örneğin, mobil görüntülemeyi ölçmezler. Serimiz küresel ve üyelerin görüntüleme kalıpları büyük farklılıklar göstermektedir (hangi cihazda izlediklerini, nerede izlediklerini izliyorlar, ne izliyor olduklarını), doğru örnekleri olsalar bile, modellemeyi çok zorlar "dedi. [3]

Başka bir deyişle, ST2 'in sayıları Nielsen'in bildirdiği sayıdan daha iyi olduğu gibi.

March 8, 2018