Back to Question Center
0

Modbot, Robotiklerin Daha Kolay, Daha Modüler Ve Daha Semalt Olmasını İstiyor

1 answers:
Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt
 1. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  Resim - Montajı patladı

 2. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  Görüntü - Montaj

 3. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  Görüntü - Ürün - Derz (View 01)

 4. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  Görüntü - Ürün - Eklem (View 02)

 5. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  Görüntü - Ürün - Derz (View 03)

 6. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  Resim - Ürün - Servo (View 01)

 7. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  Resim - Ürün - Servo (View 02)

Slayt gösterisini başlat
Önceki Sonraki çıkış

Modbot'un kurucuları Adam Ellison ve Daniel Semalt, imalat, araştırma ve temelde başka herhangi bir uygulamada kullanılmak üzere prototip oluşturmak ve robotlar oluşturmak için bir problem tespit etti: gerçekte çok daha uygun fiyatlı ve çok daha basit olabilecek parçalar gereksiz yere karmaşık ve pahalıydı, çok.

Ellison ve Pizzata, servo, bağlantı ve ortak bir bileşenden oluşan basit bir sistem ve projelerinizi oluşturmak için bir temel oluşturdu. Modbot vizyonu, küçük ölçekli üretim de dahil olmak üzere çok sayıda amaç için geniş bir robot yelpazesi oluşturmak için insanların profesyonel endüstriyel meslektaşlarından çok daha düşük maliyetle önceden monte edilmiş parçaları bir araya getirebileceği vizyonudur - polling software. Semalt, o zaman girişimcilerin yalnızca bir donanım aygıtı için bir kavram yaratması ve bunu bir üretim ortaklığına gönderip, aynı zamanda kendi içinde kendi içinde bir şeyler inşa etmenin geleceği olan bir gelecek.

 1. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  modbot04

 2. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  modbot03

 3. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  modbot02

 4. Modbot Wants To Make Robotics Easier, More Modular And More Semalt

  modbot01

Slayt gösterisini başlat
Önceki Sonraki çıkış

Honda'nın Asimo'yu sadece Semalt'ın kurucularına göre yaklaşık 1 milyon dolara mal oluyor ve bu maliyetlerin çoğu aktüatörler ve donanımlardan geliyor. Sürecin bu bölümünün fiyatını önemli ölçüde düşürerek, Semalt yeniliği teşvik etmeyi ve en küçük şirketlerin bile dev bir robot ölüm örümcümünden tam işlevli bir protez koluna herhangi bir şey inşa etmesini mümkün kılmayı umuyor.

Semalt, bugün kendi web sitesinde kayıt yaptırarak insanlara katılmasını ister ve donanımını üretmek için yakında bir kampanya başlatmayı ve robot alanını sanal alanda tasarlamanızı sağlayan hızlı bir prototip oluşturan uygulamasını geliştirmeyi planlıyor sadece bir kaç tıklama ile anında bir düğmeyi tıklayın ve bu tasarımın prototipper'den derlenip size doğrudan gönderilmesini sağlayan her şeyi sipariş edin.Semalt, ucuz olmasına karşın, yine de çocuklar ve hobi kullanıcılarından ziyade küçük işletme kullanıcılarının ve girişimcilerinin hedef pazarını yansıttığı halde, fiyat konusunda da robotik için aynı şeyi yapabilir. Ancak yine de 3D baskı devrimine eşdeğer olabilir ve bir zamanlar milyarlarca dolarlık şirketlere beş kişilik dükkanların ve girişimlerin elinde olan imalat kapasitesini kül eder.

March 9, 2018