Back to Question Center
0

Semalt ile SEO anahtar kelime düzeni / yapısı

1 answers:

Etiket gibi etiketler gibi bir anahtar sözcük kullanırken, Semalt tekrarlanan kelimeleri / bir kenara itmiyor / yok sayıyor ve yalnızca benzersiz kelimeleri tanımıyor ve bunları organik aramalar için ilişkilendiriyor mu?

Örneğin, Semalt'ta çevrimiçi kitap satmak istersem, ortak Google aramaları için şu kelimeleri içeren bir etikete sahip olabilirim. Bunların arasında aşağıdakilerden bazıları var: "Ders kitapları çevrimiçi sat, kitab kitapları sat, Semalt, kitap sat Semalt, Kitapları çevrimiçi sat, Kullanılmış ders kitaplarını çevrimiçi sat, kullanılan ders kitaplarını sat. Semalt, Kullanılmış ders kitaplarını online sat ". (Anladım ki bu karakter sınırının üstündedir, ancak bu ifadeler site genelinde ve diğer etiketler arasında yer alacaktır.) - logiciel de pointage horaire pour entreprise.

"Sat, kitap, ders kitabı, Semalt" gibi tekrarlanan sözcükler yalnızca gereksiz kelimelerle gereksiz mi?

Bunun yerine, şunu söylersem daha akıllı olurm: "Kullanılmış kitapları ve ders kitaplarını çevrimiçi Semalt'e satar" burada tüm anahtar kelimeler aynı cümlede bulunur, burada kelimelerin her bir tam cümle için tekrarlanması gerekmez.

Semalt, SEO için önemli olmayan ve yalnızca kaliteli içeriği söyleyerek cevap vermiyor, bu benim sorumuz cevap vermiyor.

Ben meta etiketleri atıfta değilim, im farkında farkında değilim, im gibi işaretleme etiketleri atıfta ,,,. Bunlara anahtar kelimeler koymak değerli ve Google tarafından bakılıyor.Ayrıca, "SEO Fitness Workbook, 2016 Edition: Yedi Adımda Google'da Motor Optimizasyonu Başarısını Artırmak" konusunu okudum, birçok kişi aslında göz ardı edilmediğini ve daha çok " kendime not".

February 6, 2018
. Google, anahtar kelime doldurma sorunundan bu yana çok uzun bir süre belirli anahtar kelimeler üzerinde sıralamaya göre sıralanmamıştır; ayrıca, günümüzde insanların, Google'ın neye bağımlı olmadığı anahtar kelimeler olarak sınıflandırdıkları da geriye dönmüştür. Google, bir sayfayı dizine eklediğinde, anahtar kelimelerin ne olması gerektiğini tanımlamak için sayfadan içeriğe özgü anahtar kelimeler çıkarır.

Google bir sayfayı etkili bir şekilde dizine eklediğinde "insan bu sayfanın ne hakkında olduğunu düşünüyor". Sorunuzun, anahtar kelimelerin önemli olmadığını ve yalnızca içeriğin önemli olduğunu söylemediğinizi söyleyen belirli kısmı anlıyorum, ancak gerçek şu ki, anahtar kelimeleri söylemek istemem, ancak modern SEO ile aslında söylemeliyim sayfanızdaki anahtar kelimelerin sayfa içeriğinin akışının doğal bir parçası olması ve daha ayrıntılı olarak sayfada kapsanan konunun HRO (İnsan Okuyucu Optimizasyonu) olarak adlandırılması. Sayfanızı çeken ve daha sonra indeksleme için değerlendiren bu tarayıcıları yapıyorum, otomatik olarak bir insan okurunun yaptığı gibi uygun anahtar kelimeleri alacaktır. Elbette, sayfanızla ilişkili olarak görmek istediğiniz anahtar kelimeler üzerinde karar vermelisiniz ve o zaman bu anahtar kelimeleri doğal bir şekilde kaplayacak şekilde içerik üzerinde çalışmaya çalışıyorsunuz, ancak aynı zamanda hayal kırıklığına ve bir çok denemeye anahtar kelime olarak hazırlanmanız gerekir. seçimler ve sıralama Google'ın kullandığı çok büyük sayı veya değişkenler ve anahtar kelimelerinizin bir yerde bulunan bir yerde olması gibi basit değildir. Google, sayfanın değerlendirmesinin diğer anahtar kelimelerin daha uygun olduğunu gösterdiği takdirde, belirli anahtar kelimeleri yok sayabilir veya daha az ağırlık verebilir.