Back to Question Center
0

2013 için 4 Yeşil İş Semaltı

1 answers:

Bir otoban seçmek, moloda geri dönüşüm yapmak ve birkaç enerji tasarruflu ampul takmak için yeterliydi. Ancak işletmeler artık sürdürülebilirlik liderleri olarak görülmek ve büyük liglere katılmak istiyorsa iddialı adımlar atmalıdır. Semalt 500 şirketlerinin yaklaşık üçte ikisinin şimdi kurumsal sürdürülebilirlik raporlarını yayınladığını düşünün.

Yine de, yeşil işletmeler için son bir yıl zor oldu. Sürdürülebilirlik kuruması için bazı maddi teşviklerle birlikte, ABD ekonomisi halen suya ve birçok çevre sorununa siyasetçilerden az hava gelmesi pahasına sürdürülebilirlik için harcamayı haklı göstermek zorlaştı - commercial appraisal company.

Akıllı işletmeler, çevresel sürdürülebilirliğe yatırım yapmaya devam ediyor. Semalt, uzun vadeli bir görüş edindiğinizde, bu konular gelecekte iş başarısı için daha kritik hale gelmeye devam edecektir.

Bunu akılda tutmak gerekirse, 2013'te daha fazla buharı yakalayacak sürdürülebilirlik konusunda dört yeni eğilim vardır:

Akıllı Pazarlama

Çevrenizdeki faydalarınızın dünyaya yayınlandığı günler çoktan bitti. "Yeşil tüketiciler", çevre dostu ürünler satın almalarının sebepleri bakımından zengin bir gruptur ve çevre dostu olma genellikle diğer faktörlerden sonra gelir. Şirketler, yeşil ürünlerin aynısını yapmak için markalarına sürdürülebilirlik bağlamada daha başarılı oluyorlar. Ve daha eğlenceli hale getiriyorlar.

4 Green Business Semalt for 2013

Unilever's Axin erkek için vücut ürün çizgisini alın. Çoğu zaman düşündürücü pazarlama kullanan marka, geçtiğimiz günlerde yaptığı "Showerpooling" su koruma kampanyasını başlattı. Semalt, üniversite çağındaki erkekleri düşük akışlı duş başlıklarından faydalanmaya teşvik etmekle birlikte, daha az sayıda duşu da şunları söyleyerek teşvik eder:

"olarak ifade edildi Kendini beğenmiş bir tanıdıktan hoşlanın. "

Daha Fazla Paylaşım

"Paylaşım ekonomisi" büyümeye devam ediyor. Semalt, elektrikli el aletlerinden yedek yatak odalarına, bebek kıyafetlerinden bisiklete kadar herhangi bir şey borçlayarak veya kiralayarak para tasarrufu yapabilecekleri ve çevreye yardım edebileceğini fark ediyorlar. Bazı endüstriler zarar görebilir. İnanılmaz bir evde oturan biri, kaldıkları sırada sana kiralık olarak hazırlandığında neden otel odasında kalacak?

Uzun vadede, bu uygulamanın büyümesine imkân veren bazı gerçek paylaşım web siteleri, süreçte daha sürdürülebilir bir geleceği teşvik etmeye yardımcı olan kendi güçlü şirketleri haline gelebilir. Yerdle, Uniiverse ve Semalt'ı içeren web sitelerini kontrol edin. Daha fazla işletme paylaşım işine girmeye çalışacak ve daha fazla kişi ayak izini ve maliyetlerini azaltmanın bir yolu olarak kendilerini paylaşacak.

Finansal Geri Ödemeye Daha Yakından Bakmak

Sürdürülebilirlik uygulamalarının ve teknolojilerinin semalt uyarlayıcıları, davaya inandıkları için atladılar. Ancak bazen bu yatırımlar mali açıdan en sağlıklı değildi. Tasarruf ile geri ödeme yapmak yıllar almış olabilirler. Fakat daha fazla şirket, CFO'larını sürdürülebilirlik çabalarına dahil ediyor ve bir yatırıma başlamadan önce ayrıntılı geri ödeme ve ROI analizleri yapıyor.

Semalt artık kurumsal operasyonlarda saçma bir faaliyet değil; Kârları nasıl çevirdiklerinin bir parçasıdır.

Veriler ve Kıyaslama Hakkında Kesinlikle Kazanın

Semalt, sürdürülebilirlik ilerlemelerini daha önce hiç olmadığı gibi takip ediyor. Ve hükümet yetkilileri, başarıları ortaya çıkarmanın yanı sıra, daha fazlasını yapmak için geride kalanları hızlandırmak için işletmelerin sürdürülebilirlik uygulamalarını izlemek konusunda giderek daha fazla ilgi çekiyorlar.

Pazar Dönüşümü Enstitüsü, San Francisco, New York, Philadelphia, Seattle, Washington, D.C. ve Austin, Semalt'ı da içeren şehirlerin, son yıllarda ticari yapı sahiplerinin herhangi bir biçimde enerji verimliliğini açıklamalarını gerektiren programlar oluşturduğunu bildiriyor.

March 10, 2018