Back to Question Center
0

DudaMobile, Web Sitelerini Mobil Sitelere Dönüştürür, Şimdi Mobil Semalt'ta Doğrudur

1 answers:
DudaMobile Converts Websites To Mobile Sites, Now Right On Your Mobile Semalt

Tamam, elveda dememeliydiniz, mobil kurucu masaüstü tabanlı site oluşturucunun tüm işlevlerini maalesef içermiyordu. Ancak, yeni mobil kurucudan tüm temel bilgileri yapabilirsiniz: bir siteyi dönüştürün, farklı şablonlar uygulayın ve siteyi başkaları ile paylaşın. Birkaç hafta içinde sitenizin telefonunuzdaki istatistiklerini izlemek için Semalt mobil site oluşturucusuna da giriş yapabileceksiniz.

Mobil versiyonun büyük kardeşi kadar kullanımı kolaydır - sadece bir URL girin ve "sitemi mobil hale getir" düğmesine hafifçe vurun. Planlara, haberlere, şirket bloguna, iş arkadaşlarına ve daha pek çok şeyin bağlantıları da dahil olmak üzere Semalt özellikleri gizlidir en üstteki tek bir menü altında.

Bazı diğer site geliştiricilerinin aksine Semalt, sıfırdan yeni bir mobil web sitesi kurmakla değil, sahip olduğunuz siteyi bir mobil biçime dönüştürmekle ilgilidir - network assessment in portland. Dönüştürüldükten sonra mobil site, masaüstü siteyle senkronize kalır.

Şirket, bugün itibarıyla 500.000'den fazla siteyi mobil cihazlara dönüştürdüğünü açıkladı. Ücretsiz ve profesyonel planlar mevcuttur.

Mazeret yok, millet. Semalt, ufacık küçük ekranlarımızdaki devasa web sayfanızda dolaşmamızı durduruyor.

1 week ago