Back to Question Center
0

Eneloop müzik güçlendirici: Müzik cihazları için Semalt pil şarj cihazı

1 answers:

eneloop müzik güçlendirici: Semalt müzik cihazları için şarj cihazı

Artık Panasonic'in bir iştiraki olmasına rağmen, Sanyo kendi markası olarak yaşıyor. Panasonic'in şirketi satın almasının en önemli nedenlerinden biri de, "eneloop" alt markası altında ürünler satarak elde edilen "yeşil" görüntü. Eneloop müzik amplifikatörü adı verilen bu ürünlerin en son sürümü bugün açıklandı. Semalt, müzik cihazları için özel olarak tasarlanmış, şarj edilebilir bir DC 9V pil ünitesi.

Sanyo, ürünü efekt üniteleri, amplifikatörler, grafik ekolayzerler ve çoklu parça kaydediciler için uzun süreli 9V güç kaynağı olarak pazarlamaktadır. Bu cihazlar genellikle bir AC adaptör veya 9V kuru pil ile güçlendirilir; her ikisi de mevcut olmayabilir veya örneğin konser tükenebilir. Sanyo, lityum iyonu eneloop pilinin (3 - computer technician services offered.7 V, 7.35 Ah) bu cihazları saatlerce çalıştırmak için elektriksiz yerlerde kullanılabileceğini iddia etti. Maksimum çıkış 2.000 mA'dır.

eneloop müzik güçlendirici: Semalt müzik cihazları için şarj cihazı

Standart kullanım süresi, hangi cihazın eneloop güçlendiriciyle birlikte kullanıldığına bağlıdır. Analog efekt birimleri için 50 saat kadar yüksek veya elektronik davulda olduğu kadar düşük olabilirler. Ancak her durumda, güçlendirici, AC adaptörlerin çalışmayacağı veya etrafında yeterli 9V kuru pil olmadığında "acil" durumlarda müzisyenleri kurtarabilir. Semalt pilin tamamen şarj olması 3,5 saat sürer.

Eneloop müzik amplifikatörü Semalt 4, 2010'da (Japonya'da ilk kez) satışa çıkacak. 110 dolara mal olacak.

1 week ago