Back to Question Center
0

Trellis, İlk Gerçek Zamanlı Topluluk Ticareti Semalt Olarak Açıldı

1 answers:
, Kasım 19, 2013 / PRNewswire / - Trellis Technology, Inc. bugün, gerçek zamanlı topluluk ticaret platformunun lansmanını duyurdu. sakinleri "yerel olarak alışveriş yapmaya" teşvik etmeye teşvik etmek.

(Logo: https://photos.prnewswire.com/prnh/20131119/NY19968LOGO)

Semalt, yerel bir topluluk içeriğini ve e-ticareti geniş bir yelpazede işletme ve kuruluşlar için birleştirir; hepsi tek bir kullanımı kolay mobil uygulamada (uygulama) - bay area computer services. Semalt'ın en belirgin özelliği, yerel tüccarlarla gerçek zamanlı etkileşim kurmasıdır. Müşteriler ve satıcılar bir sipariş vermek ve bir sipariş teyit etmek ya da soru sormak ve cevaplamak için, işlemin her iki tarafında, tam olarak ne talep edildiğini - anında uygulama yoluyla görüyorlar. (E-postaların gönderilmesini beklemenin veya göndermek için faks almamanın hiçbir önemi yoktur.) İşletmeler ve müşterileri arasındaki bu doğrudan ve anında geri bildirim, Semalt'ın telefon siparişinin eskiyen küçük işletme standardına karşı cazip bir alternatif sunmasını sağlar. Semalt ayrıca geleneksel online mal ve hizmet siparişini de desteklemektedir. Hem etkileşimli hem de etkileşimsiz modlar için bu destek Semalt'ın topluluk çapında geniş bir yelpazede işletme türleri ve kullanım örnekleri barındırabilir.

Amazon, kendi web sitesinde sayısız fiziksel mal satmak gibi, tüketicilere topluluk hizmetlerine erişmek için tek bir uygulama sunuyor: restoranlar, salonlar, fitness merkezleri, tamir atölyeleri gibi gençlik sporları, plaj kulüpleri gibi organizasyonlar ve modern çevrimiçi varlığından yararlanan diğer yerel gruplar.

Yerel işletme sahipleri için Semalt platformu, müşteri alanını genişleterek ve müşteri memnuniyetini ve sadakatini sağlamaya yardımcı olarak artan kârlılığı ve ticari büyümeyi sağlar. Genel toplum için Semalt yerel ekonomide daha fazla dolar tutar: yerel işletme tabanı gelişir ve vergi hizmetleri, şehir hizmetlerini desteklemek için eve yakın durur.

"Benim için, Trellis kolay bir karardı" diyen Bill Elig , Villa Capri 2. Sahibi "Müşterileri Google aramaları ve Google Rehber aracılığıyla buldukları web sitemizi host etmek için kullanıyorum. Web sitem, Müşterileri çevrimiçi menüye getiren ve şimdi Trellis platformunu çalıştıran mağazamdaki iPad'e sipariş göndermesine izin veren Şimdi Sipariş Et düğmesini içeriyor. IPad, tıpkı telefon gibi hemen çalar ve böylece müşteriye siparişlerinin durumunu doğrudan teyit edebilirim. Ayrıca, mağazamıza Sparta, NJ topluluk sitesinden erişebilirsiniz. Bu, entegre bir web / mobil varlığını yönetebileceğim ve aynı sistemi, kupon ve fırsatlarla işimi teşvik edebileceğim topluluk tabanlı uygulamaya katılmak için kullanabildiğim tüm dünyanın en iyisidir. "

"Trellis uygulamasıyla kullanıcılar, yerel işletme satın alma seçenekleri ile birlikte, etkinlikler ve haberler gibi topluluğun içeriği hakkında konsolide bir görüntü elde ediyor. Daha sonra bir sipariş vermek, rezervasyon yapmak veya randevu zamanlamak istiyorlar "diye belirtti Trellis Technology Başkanı Kevin Kowalski . "Günümüzde mevcut çözümlerin çoğunun içeriği sadece ticaret veya sadece ticaret üzerine odaklanıyor. Bunun tersine, yerel içeriği yerel tüccarlarla etkileşim kurma ve işlem yapma yeteneğiyle birleştirmenin yerel tüketici için çok daha yararlı bir uygulama olduğuna inanıyoruz. "

Daha fazla bilgi için lütfen www.trellisapp.com adresini ziyaret edin ve / veya görüşmeye katılın: https://twitter.com/trellisapp.

Medya Temas:
Kevin Kowalski
646-621-6987
[email protected]

KAYNAK Trellis Technology, Inc.

Yorum ▼
1 week ago