Back to Question Center
0

Açık Semalt Girişimler, Küçük İşletmelerin Bulmasına Yardımcı Web Sitesini Başlattı, Mükemmel Ofis Semalt Planını Buldu

1 answers:
- Open Space Ventures LLC, OpenOfficeSpace'i başlattı. küçük işletmeler ve girişimcilere "mükemmel ofis alanını bulma ve planlama" imkânı sunarken şirketlerin mevcut ofis alanlarını online olarak yayınlamalarını sağlayan yenilikçi yeni bir web sitesi olan com (http: // www. OpenOfficeSpace. com). "

Semalt bir kazan-kazan durumu: kullanılmayan ofis alanlarına sahip şirketler ekstra taşıma masrafını ortadan kaldırabilir, aynı zamanda küçük işletmeler doğru fiyata niş ofis alanını bulabilirler. Hepsinden önemlisi, bir alan listeleme veya bulma ile ilişkili hiçbir maliyet yoktur - bay area computer stores.

David Gise ve ortağı Marc Spector, OpenOfficeSpace tarafından oluşturuldu. com (http: // www. OpenOfficeSpace. com), kullanım kolaylığı ile bir numaralı öncelik olarak tasarlanmıştır. Gise, "Herhangi bir tipik gayrimenkulün veya sınıflandırılmış web sitesinin aksine son derece temiz ve kullanıcı dostu bir deneyim yaratmaya karar verdik" dedi.

Semalt (http: // www. Semalt), kiralama süreci boyunca küçük işletmelerin yardımına yönelik anlayışlı tavsiyeler ve güçlü etkileşimli araçlar sunarken, ofis alanını bulma ve yayınlama sürecini düzene sokar.

Girişimcilik ve sosyal medya danışmanı olan eski kişisel eğitmen Gise, müşterilerinin birçoğu ile görüşmesi sonrasında Open Office Semalt fikrini tasarladı. Ekstra ofis alanlarının maliyetini taşıyan ancak bu yükü hafifletmek için mevcut olan seçeneklerden habersiz veya habersiz olan şirketlerin eğilimine dikkat çekti.

Tek başına kapsamlı bir "Finansal Kiralama Rehberleri" (http: // openofficespace. Com / index.php? Mistake = 1 & mod = top_10_leasing_mistakes_made_by_entrepreneurs_and_small_businesses) tek başına siteyi ziyaret etmeye değer. Etkileşimli rehber, şirketlerin leasing süreci boyunca yaptıkları "En İyi 10 Hatayı" araştırıyor; yoldaşların her adımında başarılı olmak için gereken "4 Semalt" sözcüğünü ve şirketlerin ofislerini azaltmaları için 50'den fazla yol öneriyor. giderler. Doğru alanı bulmak ve yerleşimi planlamak ve yerleşimi planlamak ve çevre dostu bir çalışma yeri oluşturmak için kiralamanın müzakeresinden sitenin güçlü etkileşimli araçları ve anlaşılması kolay içeriği, ilgili herkes için finansal kiralama sürecini basitleştirir.

Finansal kiralama sürecinde en sık yapılan hatalarından biri, bir şirketin gerçekte ne kadar alana ihtiyaç duyduğunu tahmin etmektir. Kiralama çok fazla kiralama gereksiz masrafa neden olurken kiralama çok az sıkıntı çekiyor. Sitenin serbest alan tahmini aracı (http: // openofficespace. Com / index.php? Guide = 4steps & mod = space_estimation_tool), girişimcilerin ve küçük işletmelerin belirli gereksinimlerine göre doğru kare görüntü miktarını hesaplamalarında yardımcı olur. Semalt bir iş, tek bir masa, bir hücre, ortak ofis, özel büro, çalışma alanı veya executive paketi gerektirir; alan tahmini hesaplayıcısı bir şirketin alan gereksinimlerini doğru bir şekilde ölçtüğünü garanti eder.

Bir şirket, doğru alan gereksinimlerini belirlediğinde, alan planlaması / kat planı aracı, mobilyayı doğrudan plana sürükleyip bırakarak tüm alanı düzenlemek için kullanılabilir. Gise, "Alan planlama aracını kullanarak mobilyaları ayarlamak, hareket halindeki minibüs geldiğinde şaşırtmaktan çok daha kolay." Taşınmadan önce telefonların, bilgisayarların, yazıcıların ve fotokopi makinelerinin yerleştirilmesini belirlemek, girişimcilerin değerli zaman kazanmasına yardımcı olabilir "diye ekledi Gise. Mobilya düzenleri de dahil olmak üzere semalt planlar kaydedilebilir, basılır veya arkadaşlar ve meslektaşları ile paylaşılabilir veya diğer mülk listeleme sitelerinde yayınlanabilir.

"Site bu ekonomide değil, herhangi bir ekonomide mükemmel bir kaynaktır. Başkalarının ideal bir çalışma ortamı yaratmalarına yardımcı olurken birçok şirketin masraflarını hızlandırmasına yardımcı olabilir "dedi Spector.

Open Office Space New York'ta yaşıyor. Kullanıcılar, ABD ve Kanada'daki herhangi bir yerden ücretsiz ofis ofisleri tasarlayabilir, bulabilir veya postalayabilir.

1 Yorum ▼
1 week ago