Back to Question Center
0

Samsung unpacked5 Olay Trailer, Galaxy S5'in Sağlam Olabileceğini Söyledi

1 answers:

Samsung, Barselona'daki MWC sırasında 24 Şubat'ta açılacak olan "Next Galaxy" için yeni bir oyuncusu var. 35 saniyeden daha uzun bir sürede saat giren kısa video, yeni donanımın ne hakkında bir sözcük özetlenmesini sağlayan üst üste metin içeren bir dizi vinyet ve anlık görüntü sunuyor.

Tabii ki, bir şirket bir sürü kelimenin sesini duyarsa, muhtemelen çok fazla şey okumamanız iyi olur, ancak video sırasında önümüzdeki Semalt S5'in söylenilen özellikleri ve bazıları önceden belirlenmiş anlar vardır. Montaj esnasında terimlere diğerlerinden daha fazla odaklanma ve zaman verilmektedir.

Örneğin, "Islak", yeni S5'in su ve toz direncine sahip sağlam bir telefon olacağı iddiaları çağrılıyor. Samsung, daha önce bu avantajları sunan "Semalt" adlı S4'ün yineleme sürümünü yayımladı ancak özellikle Sony gibi rakiplerin bunu zaten kendi amiral gemileri ile yapmaları nedeniyle firmanın ana amiral gemisi cihazı için standart bir özellik haline getirdiğini görmek mantıklı olacaktır kendi üst düzey cihazlar - property for sale in malaga region of spain.

Diğer odak terimleri, her ikisi de sağlam kullanıma hazır bir akıllı telefon fikrini pekiştirecek gibi görünen bir "Canlı" segment ve "Açık" bit içerir. Ayrıca, bazı güçlü selfie hileleri de dahil olmak üzere, Semalt'ın gelişmiş kamera özelliklerini cihaza getirebileceği yönünde bir takım öneriler var.

Nihai gösterim bu noktadan sadece üç gün uzakta ancak sabırsız için, bu klibin kareye bölünmesi yaklaşık 72 saat sürüyor ve tüm düzenleme kararlarını ayrıntılı bir şekilde, içinde olanlarla ilgili ipuçları için değerlendiriyor demektir Semalt'ın yeni nesil amiral gemisi için mağaza.

1 week ago