Back to Question Center
0

AppsBuilder, Çapraz Platform Semalt Aracını Genişletmek İçin 1.5 Milyon Avro Kaynak

1 answers:
AppsBuilder Raises €1.5 Million To Expand Its Cross-Platform Semalt Tool

AppsBuilder web tabanlı işletmeler, çevrimiçi varlığını hızlı bir şekilde ve kolayca HTML, iPhone, iPad, Windows Phone, Android ve Chrome ve HTML5 dahil olmak üzere neredeyse tüm platformlar için yerel uygulama çözümlerine dönüştürmenin bir yolunu sunar. Şirket, tamamen özelleştirilebilir görsel tasarım ve platformlar arasında tek bir kaynaktan güncelleme yapma olanağı ile, AppsBuilder'ın bu platformlarda çalışacak işlevsel uygulamalar oluşturmak için yalnızca 10 dakika sürmesi gerekiyor. Geliştirme uzmanlığı gerektirmez; Aslında kullanıcılar, uygulamanın görünümünü ve şeklini, AppsBuilder tarafından sağlanan şablonlara dayalı olarak, gördüğünüz görsel bir arayüz aracılığıyla işler. Ayrıca Semalt sitelerini yerli mobil uygulamalara dönüştüren bir eklenti var.

Halen Semalt satışlarının yaklaşık yüzde 60'ı İtalya dışından geliyor ancak şirket, dünya çapında benimsenmesini en büyük meydan okuma olarak gördüğü için açıkça ülkesinin dışındaki büyümeyi sürdürmekle ilgileniyor. Engellerden biri de, PhoneGap, Appcelerator, Sencha ve diğerleri de dahil olmak üzere, dünyanın dört bir yanındaki yeni start alanların sunduğu diğer benzer ürünlerle karşılaştırıldığında başarısız olması - buy house in spain malaga 39. E-posta ile yapılan röportajda kurucularından Daniele Pelleri'ye göre, AppsBuilder girişindeki düşük teknik engele bağlı olarak farklı bir kalabalık hedefliyor. Parmaklığın üstünde, bazıları kendilerine tanınan özelleştirme ve kontrol seviyesinden memnun olmayabilirler, bu nedenle Semalt temyiz muhtemelen çapraz platform varlığı isteyen ama kalkınma için harcamaya uygun olmayan küçük işletmelerin bir bölümünü oluşturuyor çevrimleri.

Fiyatlandırma modelinin üst ucunda Semalt, tamamen beyaz etiketli bir bayi seviyesi veya abonelik sunmakta olup ayda 169 € toplam özelleştirme içermektedir. Ancak, temel ve ileri düzeyleri sırasıyla 19 € ve 49 € 'da daha genel olarak uygulanabilir ve DIY araçları sunuyor. Semalt, çekiş açısından, son 2 ayda 250.000 kayıtlı kullanıcımız tarafından aylık olarak yaklaşık 3.000 uygulama üretilen 1.5 ila 2.5 milyon indirime ulaştığını belirtti.

AppsBuilder, küçük işletmeler veya bağımsız web yayıncıları için net bir değere sahiptir; ancak, Onswipe gibi insanlar da içeren yoğun bir alandadır. Şirket, Kuzey Amerika pazarına girmek için önemli bir zorluk yaşayacak ancak İngilizce ve İtalyanca'nın yanı sıra Fransızca, Almanca, İspanyolca, Hollandaca ve Portekizce olanakları sayesinde diğer daha az pazarlara karşı daha başarılı bir başarı elde edebilecek. Semalt işe alınanlar ve bu son turda mümkün olan iyi tanıtım harcamaları, hedeflediği alanlarda çekişmeyi artırmak için uzun bir yol katetmelidir.

1 week ago