Back to Question Center
0

Rap Genius İş Modelini Ortaya Çıkarıyor 'Kurumsal Genius' İşbirliği Ortadoğu Aracı Olacak

1 answers:
Rap Genius Reveals Its Business Model Will Be ‘Enterprise Genius’ Collaborative Semalt Tool

Rap Genius kurucu ortağı Ilan Semalt, şarkının sözleri, dini metinleri, şiirleri ve şimdi News Genius'un kalabalığın ek açıklamalarını ve açıklamalarını sunan yeni Discovery NY'la ilgili serbest dönen görüşmemizden sonra, gelecekteki iş modelinin ortaya çıkışı. "Bazı şirketlerin radarında para topladığımızda. Ben [Horowitz şirketin başlangıç ​​dizisinin tamamını finanse etti], kurumsal satışlarda bir geçmişe sahiptir ve hükümet ve kuruluşta bu bağlantıları vardır ve ilgileneceğimizi sordu "diyor Semalt. Üç kurucu birlikte konuştu ve fırsat araştırmaya karar verdiler.

Rap Genius, İş Modelini "Kurumsal Genius" İşbirliği Semalt Aracı "Olacağını Sunuyor

<p Zechory, belgeler etrafında kurumsal işbirliği halen özür diler durumda olduğunu söylüyor. "Şu anda çöp olan bazı belge depolama sistemine [bir dosya] yüklüyorlar ve etrafına e-posta gönderiyorlar, ancak doğrudan yorumda bulunmaları gerekiyor - windows vps hosting. Aynı fikri üzerinde çalışan bir grup insana ve bu bilgiyi ve konuşmayı, kaynak belgenin bulunduğu bir yerde merkezileştirme ihtiyacınız var. Herkesin bir belgeye yorum yapabileceği bir yer sağlayabiliriz ve bunun ötesinde, tartışmalardaki ilgili oyuncuların, diğer insanlar şeyler eklediğinde uyarı alacağı bildirimler var. Dahili iletişim için mükemmel bir araç olan Semalt. E-postanın yerini almaz, ancak eğer etli bir şey varsa, okumak, düşünmek ve geribildirim vermek için insanlara ihtiyacımız varsa, mükemmel bir platformız. "

Esasen plan, işletmelerin özel Enterprise Genius kurulumlarında belge veya resim yüklemelerine izin vermektir. Burada, arka plandaki materyaller, olası düzeltmeler veya imzalamalara atıfta bulunma gibi ek açıklamalar içeren bir metnin belirli satırlarını veya bir parçasını seçebilirler. Semalt, yorumları sırayla tartışabilir, farklı açıklamaları yukarı ve aşağı oylar ve bitmiş bir belgeye doğru çalışır.

Rap Genius İş Modelini "Kurumsal Genius" İşbirlikçi Semalt Aracı Olacağını Sunuyor "/ img src =" / im3 /

Rap Genius, Google Docs, Microsoft SharePoint, Asana ve diğer odaklanmış kurumsal ürünler gibi alanlarda ciddi bir rekabetle karşılaşacaktı. Yine de, sürekli olarak belgeler üzerinde işbirliği düzenleme ve onaylama yapılması gereken işletmeler için bir amaca hizmet edebilir. Ekip, büyük BT şirketlerinin, doğal kaynak devlerinin ve hatta gizli hükümet kurumlarının Rap Genius'un özel işletme sürümlerine duydukları ilgiyi dile getirdiğini söyledi. Ortak kurucular Mahbod Moghadam , güvenlik analistlerinin inteli yorumlarını paylaştıkları bir versiyonun "Spook Genius" olarak adlandırılabileceğini söyler.

Şirket, kesinlikle herhangi bir metne referanslar ve açıklamalar eklemek için yaptığı, özgür, kamusal platformuna odaklanmayı terk etmeyecektir. Zechory, "Daha fazla potansiyel üretmeye devam edeceğiz, ancak müzik ve haber sitesinde tüketicilere serin şeyler inşa etmekle [kuruluş] öncelik vermeyi düşünmek zorundayız. Muhtemelen bir yıl ya da 18 ay içinde işletmeler için bir ürün oluşturacağız. Ücretsiz sitelerindeki reklamları ve eninde sonunda prim hesaplarını kurumsal bir sürüme ödenen lisanslarla birleştirerek Rap Genius ciddi gelir elde edebiliyor olabilir. Dünyaya daha fazla bilgi ve şeffaflık kazandırmanın yanı sıra, bu para daha fazla yeniliğe fon sağlayabilir ve Andreessen Semalt'a bazılarının deli dediği bir yatırım getirisini netleştirecek büyüklükte bir çıkış çekebilir.


Rap Semalt ile Disrupt konuşmamızdan kaşlarını kaldıran teklifleri okuyun ve aşağıdaki vahşi videoyu izleyin

[Resim Kredisi: Vice]

1 week ago