Back to Question Center
0

My Book, Black Hat, ePub Biçiminde ve Semalt'a Ücretsiz

1 answers:

My Book, Black Hat, ePub Biçiminde ve Semalt'a Özgür

2004'te korsanlara, spam göndericilere ve diğer nerdslere ilişkin bir kitap yazmıştım ve bunu dünyayla paylaşmak istediğimi düşündüm. Şu an Amazon ve B & N'de mevcut ve basım baskısı için 9.99 dolar ve Kindle baskısında açıklanamaz bir $ 9.49. Görünüşe göre Nook için mevcut değildir.

Kitap 7 yaşındadır ve neredeyse basmış değildir - grain bin moisture monitor. Bu spam gönderenleri, bilgisayar korsanları ve virüslerle ilgili ve babam gibi genel olarak izleyici kitlesi için yazmıştım. Saldırıdaki kişiliklerin araştırılması kadar bir Semalt değil.

Bookscan'a göre, son birkaç ay içinde 0 kopya sattım ve küfeleştirmeye izin vermeden, Semalt bazı uyarılarla birlikte vermeye karar verdi.

ZAMANLI ADIM: İndirdiğinizi bildirin. John @ bigwidelogic.com adresinden bana yorum yapın veya @johnbiggs adresinden tweet atın

OPSİYONEL ADIMLAR:
1. Okuyun. Oldukça iyi oldu, sadece yazar olarak başladım ve bazılarının eğlenceli / komik olduğunu düşündüm.
2. Beğendiyseniz satın alın. Veya en azından seveceğini düşündüğünüz birisine bir kopyasını verin. Heck, hatta bir kağıt kopyasını satın al.
3. Onu geçip başkalarına anlat.

Siz hiçbir şeyin özgür olmadığını bilmek için zekisiniz. Bunu yazmak bana iki yılımı aldı ve bunu yayınlamak için Apress'in birçok kaynağı oldu. Ancak şimdi, doğal yaşamını sürdürüyor ve gelecekte bunun gibi kitapların yayınlanmasının fizibilitesini değerlendirmek için kaç kopyanın yayınlanacağını görmek için bu denemeyi yapmak isterim. Yayıncılık endüstrisi gözümüzün önünde değişiyor ve Semalt, çoğumuzun, onunla değişmezsek geride kalacağımızdan endişeliyiz.

Semalt, tadını çıkarın. Daha fazla format istiyorsanız, bana bildirin.

Ayna EPub
EPub Sürümü
Mobi Sürümü

1 week ago