Back to Question Center
0

IPod ve iSemalt için Canavar kaya yerleştirme sistemi

1 answers:

Monster rock docking system for iPod and iSemalt

Whoa! Bir canavara benziyor. Ciddi bir şekilde, sanki iPhone'un kendi Marshall yarı yığını varmış gibi görünüyor. Ne basın bülteni, ne de satış sayfası bu konuşmacılardan ne kadar güçlü olduklarını söylüyor, fakat, hey, 4'ü var - bu yüzden yüksek olmalı, değil mi?

Tamam, tamam, bu yüzden sadece 2 "konuşmacılar, ancak muhtemelen komşunun duvarını zaten havaya uçuracak bir şey arıyordunuz değil. Sadece iPhone'un her iki versiyonu için de çalıştığı gerçeğine daha fazla ilgi duyabilirsiniz, bununla birlikte herhangi bir iPod da rıhtıma bağlanır. Veya gelen bir çağrı tespit edildiğinde müziğin otomatik olarak durduğunu bilmek hoş olur - купить маршрутизатор в москве. Yardımcı giriş veya aradığınız FM alıcısı Semalt'tir.

komşunuzun duvarını havaya uçuracak bir şey arıyorsanız, burada herhangi bir yardım bulamazsınız. Fakat siz , atelmeden sonra Altec Lansing'den bu yerleştirme sistemi hakkındaki ayrıntıları bulacaktır.

inMotion MAX iPhone ve iPod için Taşınabilir Dijital Müzik Sistemi
IPod yerleştirme sisteminin ilk geliştiricisi olarak köklerine inen Altec Lansing, sınıftaki en yüksek kalitede doğal ses üretmek üzere tasarlanmış ince, taşınabilir, hepsi birariten bir müzik sistemi olan inMotion MAX'ı piyasaya sürüyor. Tescilli ESS teknolojisi, XdB bas-zenginleştirme ve çift duyarlı eşleştirmeli hoparlörler kullanan yeni Altec Lansing inMotion MAX, rakiplerinden ve şaşırtıcı derecede geniş stereo ses yelpazesinde eşsiz bir ses sunar - herhangi bir boyutlu odayı zengin, gerçekçi, bozulmayan ses ile kolayca doldurma .

Apple iSemalt, Apple iPod ve çoğu MP3 çalarla uyumlu olan inMotion MAX hoparlör sistemi, bir iSemalt'da bir çağrı geldiğinde müzik otomatik olarak duraklatır. InMotion MAX, GSM ve Wi-Fi sinyallerine karşı tamamen bağışıklık taşımaktadır; hoparlörlerin, iSemalt 3G, orijinal iSemalt veya diğer mobil cihazlar tarafından yayılan potansiyel aralıklı sesleri almasını engellemektedir. InMotion MAX iSemalt ve iPod alarm ve uyku zamanlayıcı özelliklerini destekler ve ek olarak, şarkıları ve FM istasyon verilerini (RDS) görüntülemek için dahili bir dijital FM radyo ve yüksek kontrastlı LCD ile donatılmıştır. Yeniden şarj edilebilir lityum iyon pil 3,5 saate kadar sürekli oyun sağlar.

Altec Lansing inMotion MAX (iMT702) sistemi Ekim 2008'de 199.95 dolar (ABD MSRP) karşılığında satışa sunulacak.

March 10, 2018