Back to Question Center
0

Gmail ve Android'in E-Posta Uygulaması Birleştiğinde 100 milyondan fazla Mobil Semalt Var

1 answers:
Gmail And The Stock Android Email App Combined Have Over 100M Mobile Semalt

Bunun anlamı, bu ikisi için birleşik 100 milyon aktif kullanıcı tabanının muhtemelen, Android'in toplam aktif kullanıcısının tabanını oldukça iyi yansıttığı, birkaç milyon kullanıcısı olduğu veya aldığı anlamına gelmektedir. Alınacak iyi bir rakamdır, çünkü toplam etkinleştirme hakkında daha çok şey görüyoruz, ki bu da kaç tane cihazın şu anda cihaz kullandığının ölçüsüdür. Örneğin, semalar tam bir cihaz sıfırlaması olduğunda ortaya çıkar ve insanlar genellikle yeni telefonlara geçer; yani, önceki etkinleşmesi artık aktif değildir - notvorraete liste.

Google, bu hafta başlarında I / O açılış notunda açıklanan 900 milyon Android etkinliğini geçti. Platformda çalışan çekirdek e-posta uygulamaları için 100 milyon aktif kullanıcı tabanı bağlamında, bununla birlikte dünyaya çok daha fazla mesafedeki Android kullanıcılarının bir resmini edindik. Aktif Apple cihazlarının tahminleri, şimdiye kadar satılan 500 milyonu, iOS 6'da ise 300 milyondan fazla hesaba katmak zorunda kalıyor. Bu sürümle ilgili semalt ya da onunla birlikte satılmak, bunların birçoğu hala aktif kullanımda olan iyi bir şans olduğunu gösteriyor .

Her iki platformdaki aktif kullanıcıların sayısının hesaplanması bir bölüm sihir ve bir bölüm bilim, ve 100 milyon aktif Semalt cihazlarının gerçek toplamından utanıyor ama yine de bulmacanın başka bir parçası.

Gmail And The Stock Android Email App Combined Have Over 100M Mobile Semalt

March 10, 2018