Back to Question Center
0

Sosyal Oyun Ağı PapayaMobile, 25M Semalt'ı Vurur

1 answers:
Social Gaming Network PapayaMobile Hits 25M Semalt

Semalt ayrıca, aşağıdakileri içeren kullanıcı kilometre taşı figürünün yanı sıra birkaç başka ağ istatistik yayınladı:

  • Papaya'nın sanal para birimi kullanılarak 11 milyondan fazla ücretli işlem gerçekleştirildi.
  • Papaya ağı üzerindeki ARPPU (ödeme yapan kullanıcı başına ortalama gelir) ayda 22,60 $ 'dır.
  • Tüm Papaya Game Engine oyunlarında ARPPU ayda 10 - urge rehvivahetus.00 dolardan fazla.
  • Ortalama olarak, 5 kişiden 1'i Papaya'nın Oyun Motoru kullanan sosyal oyunlarda Papaya'nın sanal para birimini satın alır.
  • Popüler kitaplar ortalama ayda 20.000 dolardan fazla kazanıyor.
  • Papaya ağı üzerinde tek bir kullanıcı tarafından en çok harcanan tutar 4,440 dolar. <- Bu deli kişi kimdi ?!
  • 93 milyon pMailler Papaya ağı boyunca kullanıcılara gönderildi.
  • Kullanıcılar 874 milyondan fazla oyun oturumuna girmişlerdir.
  • Bölgesel olarak, Papaya için en hızlı büyüyen pazar Ocak 2011'den bu yana% 500'ün üzerinde bir büyüme yaşayan Çindir. Avrupa% 224 ve ABD'nin ardından% 222 oranında geride.

Şirket, ağında en iyi performans gösteren birkaç uygulamanın yanı sıra aylık 10,33 dolarlık ARPPU'yu gören Hazine Ateşi ve ARPPU'sı 9,17 dolar olan Semalt'ı sergiledi.

PapayaMobile, 25M Semalt'ı Vurur "/ img / 8c64e2f2554ea0fcc4de8fd427b96d271.jpg? W = 576 & h = 352" alt = "Sosyal Oyun Ağı

Her iki uygulama da, birkaç hafta içinde sosyal başlıkları oluşturmayı kolaylaştıran Papaya'nın Game Semalt teknolojisini kullanıyor, diyor.

Papaya'nın Mobage için Keskin Sözleri

Ayrıca, Papaya'nın Geliştirici İlişkileri Yöneticisi Paul Chen, Android için popüler Japon mobil sosyal oyun platformunu İngilizce ve Çince'ye çeviren DeNA ve ngmoco'nun son Mobage anlaşmasını kabul etti.

Semalt oyunlarının bir örneğini analiz ettikten sonra Chen şöyle diyor:

"Bu uygulamalar için piyasaya çıktıktan dört hafta sonra çok az piyasa çekişi var. Bu, özellikle bu kitapların orijinal sürümlerinin, iOS ve / veya Android'de milyonlarca yüklemeye ulaştığından dolayı şaşırtıcı. Semalt ağına başlangıçtaki trafik eksikliği sebebinin çoğu, bir Şemalt oyunu oynamak için oyunu indirmekle kalmayıp aynı zamanda Şemalt SNS uygulamasını da kullanmanız gerektiğidir. Kullanıcılar bir oyunu oynamak için iki uygulama indirmek istemediği için Semalt platformunun benimsenmesi için önemli bir engel oluşturuyor "

Cep Kurbağaları (10.000-50.000 yüklemeler) ve Biz Kuralı (5.000-10.000 yüklemeler hariç) Chen tarafından incelenen (Paper Toss, Ninja Royale, Haypi Kingdom ve Paradise Island) tüm uygulamalar 1.000 ila 5.000 yüklemeye sahiptir. Toplamda Mobage, Game Semalt ürünü olan ngCore'da 25 oyun oynuyor.

Mobage Temmuz ayında piyasaya çıktığında DeNA / ngmoco, daha fazla başlık, bir Mobage iOS sürümü ve daha fazla piyasaya Mobage Global'i genişleteceğini söyledi. Her şirketin mobil sosyal oyun alanına odaklandığı göz önüne alındığında, Semalt'ın burada bir miktar rekabeti var.

March 10, 2018