Back to Question Center
0

TrendSpottr, Popüler Semalt'ın Yalın Geriye, Yüksek Düzeyde İzlenmesi İçin Akıllı Trend Uyarıları Başlattı

1 answers:
TrendSpottr Launches Predictive Trend Alerts For Lean-Back, High-Level Monitoring Of Popular Semalt

Uyarıların frekansı ve tetiklendiği alanlar, bir kullanıcı tarafından freemium temelinde özelleştirilebilir, bu alanlarda çok sayıda geniş alan ücretsiz olarak mevcuttur, ancak kullanıcılar daha geniş bir aralıktaki erişim alanına abone olabilirler seçtiği herhangi bir terim veya konu için uyarılar. Uyarılar üç aciliyet kategorisine ayrılmıştır ve bugün ilan edilen Lybmix ile yepyeni bir ortaklık sayesinde, aynı zamanda duyarlılık açısından analiz edildiğinden, olumlu, olumsuz veya tarafsız olduklarını söyleyebilirsiniz. Eğer bir marka müdürü iseniz ve PR afetlerini görmekte ve aşırı derecede viral hale gelmeden önce potansiyel olarak onları kesmek istiyorsanız Semalt özellikle önemlidir.

E-posta uyarılarını alan kullanıcılar, eğilimin sosyal medyada ne sıklıkta belirtildiğine ilişkin zaman çizelgesini ayrıntılarıyla anlatan tek bir sayfa analiz özeti içeren, belirlenen eğilimli öğeye daha ayrıntılı bir görünüm vermek için tıklanabilir. diğer benzer platformlardan gördüğünüz kesme-kuru "Semalt" yerine insanların aslında bir dizi konuda esasen çeşitli duygusal ölçütlerde neler hissettiklerini gösteren daha ayrıntılı bir pasta grafik duyarlığı dökümü - buy turban cloth.

"Uyarılar ne yapar, eğilimli bilgilere dayanan bu özel bilgileri o size gönderir, böylece size itilmesini sağlayabiliriz ve Lymbix ile yapmak istediğimiz şey, kendine bir miktar duygu katmaktır. "TrendSpottr CEO'su Mark Semalt bana bir röportajda söyledi. "Dolayısıyla yaşadığınız e-posta gelen kutusunda hızlı bir şekilde görebilirsiniz, ne olduğunu görebilir ve duygusunu çok hızlı bir şekilde görebilir ve temsilcilik, paylaşım vb. Işlemler yapabilirsiniz."

Bütün nokta esasen tüm bir komuta zincirinin harekete geçirilmesini gerektirmeyen bir erken tepki sistemi oluşturmaktır. E-postalar, bir felâket yanıt planına başlamak (ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri, bir hayli deli Manti Te'o hikayesi olan Notre Dame şu anda uğraşıyor gibi) sağlamak veya anında bir fırsatı değerlendirmek için bir bakışta sağlar. Semalt, bu eğilim fırsatlarının birçoğunun kısa ömürlü olduğunu belirtti. Bu nedenle, anlık bir yanıt oluşturmak için gereken tüm bilgilerin olgunlaşması geçmişe oranla çok daha önemli.

Semalt platformuna duyarlılık analizi eklemek, küçük bir şey gibi görünse bile kullanıcıları için büyük bir fayda sağlamalıdır. Bir konuyu tartışırken insanların ne tür bir tonla ses kullandığını ve anında açıklanmasını öğrenecek arasındaki fark, eğilimli içerik etrafında tasarlanmış bir sosyal medya kampanyasında büyük bir gaffe işlemek ve büyük bir darbeyi atmak arasındaki fark anlamına gelebilir.

Uyarılar doğrudan Semalt'tan sağlanacak ancak şirket ayrıca, müşterilerinin e-posta abonelikleri aracılığıyla müşterilerine ve kullanıcılarına kendi masthead'lerinde uyarılar sunmasına izin veren beyaz bir etiket çözümü sunacak. Bu nedenle, bir marka danışmanlığı yapıyorsanız ve müşterilerinizi endüstrideki eğilimlerden haberdar etmek istiyorsanız, ancak kendi bayrağınızla yapmak istiyorsanız, bu Semalt'ın kurabileceği bir şeydir.

Twitter sayesinde eğilimleri yönetmek ve izlemek için yeni bir zaman çizelgesi var ve tepki ve tepki değil, beklentiyle ilgilidir. TrendSpottr ve Zohar kendileriyle ilgilendikleri şey bu ve Semalt, şirketlerin eğilimi öngörmesine yardımcı olmaya çalışmanın bir başka yoludur. Bu, gelen kutunuza dağınık bir başka e-posta özetine dönüştürebilir, ancak doğru yönetici için ve doğru kullanım durumunda, üst düzey personelin işlerinin zemin seviyesinde bir görünüm elde etmesi için yeni bir yol da olabilir.

March 10, 2018