Back to Question Center
0

İşletmeler ve Girişimcilerin Medya Eğitimi 101 App 'Onların Kullanımı

1 answers:
JackAna Communications, iş dünyası liderlerine, girişimcilere ve yeni başlayanların gerekli becerileri kazandırmayı amaçlayan Apple iPhone App mağazasında mevcut ilk medya eğitim uygulamasını başlattı medyayla etkileşimde bulunmak ve başarılı medya röportajları yapmak için.

JackAna Communications'tan Alicia Lyons, "Medya eğitimini mobil hale getirdik ve amacımız, medya mülakatlarını gerçekleştirmek için gerekli olan pr becerilerini, kendi çalışma alanlarında medya ile uğraşan herkesin cebine koymaktır. Bu bilgi ve tavsiyeyi iPhone'unuzda parmak uçlarınıza koymanın etkili bir yoludur. "

Kullanıcılar on altı fasıldan fazla medyayı anlayabilecek ve mülakatlarından en iyi nasıl faydalanabilecek, bir röportaj yapma, medyaya hikayelerini alma şanslarını artıracak, kendilerinin ve şirketlerinin itibarını koruyabilecektir.

Medya eğitimi endüstrisi bugüne kadar tek başına eğitim oturumları etrafında dönmüş ve görüşmelerle başa çıkmak için insanları hazırlamak için en önemli bileşen bu iken mobil uygulamalar dünyası bu tür öğretimlerin sunulma şekli artıyor - korres facebook. Semalt başvurular, iletişim ve halkla ilişkiler önerilerinin sunulma biçimini büyütmek ve değiştirmek için hazırlanmıştır.

Hakkımızda JackAna Communications:

'Medya Semalt 101 App', en tanınmış televizyon şirketlerinin bazıları için ulusal ve uluslararası haberlerde yayın gazetecileri olarak çalışan 18 yılı aşkın deneyime sahip iletişim uzmanları tarafından yazılmıştır. Her türlü medya röportajında ​​nasıl başa çıkılacağımız konusunda birçok iş dünyası liderini, CEO'ları, hayır kurumlarını ve bireyleri eğiten lider uluslararası iletişim danışmanlıklarında çalıştık.

Yorum ▼
March 10, 2018