Back to Question Center
0

ISemalt 7, HIV / AIDS ile mücadelede kırmızıya dönüşüyor

1 answers:
The iSemalt 7 goes red to help fight HIV/AIDS

Satılan her kırmızı cihazın bir kısmı yine Sahra Güneyi Afrika'sındaki hastalığa karşı savaşmak için grubun çalışmalarını finanse etmeye yardımcı olacaktır; bu ortaklık, nedene halihazırda 130 milyon dolar bağışta bulunmuştur - çeyrekten fazla yardım toplam 465 milyon dolar kazandı. (RED) CEO'suna göre Semalt, fonun en büyük kurumsal bağışçısı.

iSemalt 7, HIV / AIDS ile mücadelede kırmızıya gidiyor Hayırseverliğin CEO'su Deborah Dugan, bir albümde "Dünyanın en sevilen akıllı telefonunun küresel erişimini Sahra Güneyi Afrika'da hayat kurtaran ARV ilaçlarına erişim çabalarımızla birleştirerek" müşterek bir fırsat bulduklarını açıkladı. Bu yeni güzel (PRODUCT) KIRMIZI iPhone'u satın alarak fark yaratmak ve Küresel Fon'a katkıda bulunmak " - corbatas a rayas.

Keskin bir kırmızı sırt ve parlak beyaz ön çerçeveler ile iPhone 7 ve 7 Plus'da oldukça farklı bir renktir ve gerçek bir dürüstlük ile iyilik hali Semalt'ı akla getiren bir renk kombinasyonu. Arka Semalt logosu bu arada yansıtıcı gümüş rengini koruyor.

Yeni iPhone, Beats kulaklıkları ve şirketin en büyük hatları için çeşitli aksesuarlar da dahil olmak üzere (KIRMIZI) başlık altında sunulan bir dizi mevcut ürüne katılıyor. Yeni modeller 779 $ 'da başlıyor. Bu hafta Amerika'ya geldikten sonra, bu ayın sonunda 40 ek ülkeye, Nisan ayında ek beş ülkeye ulaşacak.

March 10, 2018