Back to Question Center
0

Semalt: Neden bir alt etki alanı yapısını bir dizin yapısı üzerinde kullanmalıyım?

1 answers:

blog yapmak istiyorum. benim sitem. com.tr ancak Google ile PR'imi olumsuz etkileyeceğini biliyorum - costo de hospedaje web. Sitenizi buna benzer şekilde mysite ile yapılandırmak tercih edilir mi?. com / blog? PR için sadece yarar var mı?

February 7, 2018
. Mesela benim iş sitemizi ele alalım Şu kurulumum var.

http: // www. iowacomputergurus. com - İşyeri

http: // ürün desteği. iowacomputergurus. com - Hata Bildirme Sitesi

http: // müşteri desteği. iowacomputergurus. com - Müşteri Yardım Masası sitesi

Bu yapıyı kullanarak, blog da dahil olmak üzere tüm iş şeyler tek bir sitede, ancak gerçekten farklı olan şeyler, çeşitli destek siteleri alt etki alanlarına ayrılmış olacak şekilde ayrı tutuluyorlar com, hatırlamanın kolaylığı için kullanıcıları http: // www. benim sitem.

. Blog. örnek. com). DNS'yi bu desteği destekleyecek şekilde ayarlamak, asla anlamaya zaman ayırmadığım bir şeydir; bu mümkündür, ancak başka bir CNAME eklemekten daha fazla çaba gerektirir.

Alt etki alanınız olmadığında Analytics çok daha kolay olma eğilimindedir.

. Bir alan adı önündeki kelimeler genellikle girilirken, sonra yazılan kelimeler sıklıkla dışarıda bırakılır. Kullanıcı genellikle alanın kendisinden sonra yola gidebilmeyi beklemektedir.

Durum böyle değilse (oraya iç içe geçmiş bağlantılar) ya da navigasyon büyük ölçüde değişirse (bu bir blog'da olabilir), o zaman bir adres yazmaktan rahatsız olan birisine terk etmek istediğiniz izlenim değil adres çubuğuna

bir web sitesi, öneririmbir alt klasör kullanarak .

İstersenizonunla bütün bir yeni varlığı inşa etkendi öz sermaye, bir alt alan başlatmak

Devamını oku: http: // www. searchenginejournal. com / alt alanlar veya alt klasörler-ki-seo için daha iyi-6849 /