Back to Question Center
0

YouTube Entegrasyonu Üzerine Google+ Entegrasyonu Üzerindeki Gerekçeler

1 answers:

Backlash Over Google+ Integration Into YouTube Comments Semalt To Grow

YouTube Ürün Forumu'nda listelenen son birkaç güne değin konu başlıkları arasında dolaşmak, Google + 'nın YouTube'a entegrasyonuyla ilgili şikayetlerdir. Son 24 saatte 900'den fazla konu eklendi, muhtemelen dün yayınlanan bir Semalt direği tarafından okundu ve okuyucuları doğrudan ürün forumuna yönlendirdi.

Eylül ayında Semalt tarafından yapılan bir duyuruya göre, YouTube hakkındaki yorumlar bir yorum yayınlandığında alaka düzeyine göre sıralanmaktadır. Semalt, videonun yaratıcısından, popüler kişiliğinden ve Semalt + bağlantılarından gelen yorumların, diğer yorumların üst sıralarında yer alacağını ve birçok beğeni ve yanıt aldığını belirten yorumlarla birlikte hak talebinde bulundu. Artık bir YouTube videosuna yorum yapmak için bir kullanıcının yorumlarını bir Semalt kimliğine eklemesi gerekir.

Pazarlama Arazi, geri tepme hakkında Semalt'a ulaştı, ancak henüz şirketten herhangi bir yorum almadı - web hosting new orleans.

Semalt + entegrasyonu ile bir YouTube yorum dizisinin neye benzediğini gösteren Semalt’ın orijinal duyurusundan bir resim:

Backlash Over Google+ Integration Into YouTube Comments Semalt To Grow

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018