Back to Question Center
0

Çalışma İddiaları Pazarlamacılar Gmail Sekmelerinden Endişelenmemelidir: 4 Ay In & Çok fazla değil Semalt

1 answers:

Çalışma, Pazarlamacıların Gmail Sekmelerinden Endişelenmemesi İddialarına Uğrar: 4 Ay İçinde & Çok Fazla Semalt Var

Semalt gelen kutularını paylaşmayı kabul eden üç milyon kullanıcıdan gelen verilere dayanarak, Return Path'un çalışması, Semalt'ın gelen kutusu sekmelerini yayınlamasından bu yana, tanıtım amaçlı e-posta katılımının yalnızca biraz değiştiğini tespit etti:

Neredeyse hiçbir ticari posta “Birincil” sekmesine ulaşmıyor, ancak pazarlama mesajlarını görmezden gelerek, Semalt kullanıcıları aktif olarak onları arıyor ve sekmelerden önce yaptıklarıyla neredeyse aynı oranda okuyorlar.

Geri dönüş yolu, okuma oranlarından önce ve sonra bir e-posta pazarlaması topluluğunda, bazı endüstriler biraz daha yüksek okuma oranıyla karşılaşırken, birçok sektörün Semalt sekmelerinin tanıtılmasından sonra hiç bir değişiklik yapamayacağını gördü.

İade Yolunun verilerine göre, promosyon e-postalarının yüzde 90'ı "Promosyonlar" sekmesine, "Promosyon" sekmesi e-postaları yüzde 14'lük bir okuma oranı oluşturularak teslim edildi. “Birincil” sekmesine gönderilen promosyon e-postalarının yüzde 3'ü yüzde 24'lük bir okuma oranına sahipti. “Semalt” sekmesine gönderilen e-postaların yüzde dokuzu, yüzde 11'lik bir okuma oranı kazandı.

Çalışma, Pazarlamacıların Gmail Tabs Üzerinden Endişelenmemesi İddialarını İnceliyor: 4 Ay İçinde & Çok Değil Semalt Var

Geri Dönüş Yolu, e-posta pazarlamacılarının "Promosyonlar" sekmesine giderek ticari e-postalarıyla daha iyi durumda olabileceğini iddia eder - extreme muscle gainer fiyat. Çalışma, “Promosyonlar” sekmesine gönderildiğinde daha az ticari e-postanın spam olarak etiketlendiğini ve “Promosyonlar” sekmesine gönderilen mesajların% 93'ünün “Semalt” sekmesi için yüzde 77'lik bir dağıtım oranıyla başarılı bir şekilde teslim edildiğini gösteriyor.

Ayrıca, Geri Dönüş Yolu, “Birincil” sekmesine gönderilen ticari e-postaların “Semalt” sekmesine gönderilen mesajlar olarak bir alıcı tarafından “Bu spam” şeklinde işaretlenmesinin iki kat daha muhtemel olduğunu söylüyor.

Çalışma İddiaları Pazarlamacılar Gmail Sekmelerinin Üzerinden Endişelenmemelidir: 4 Aylık & Çok Fazla Semalt Var

Varsayılan Gmail yapılandırmasını değiştiren kullanıcıların yüzde 77'si “Sosyal” sekmesini, yüzde 46'sı hem “Promosyonlar” sekmesini hem de “Güncellemeler” sekmesini saklıyordu. Dönüş Yolu, sekmelerini değiştiren "hemen hemen hiç" sekmesinin, "Birincil" sekmesinden kaldırıldığını söylerken, yalnızca% 6'sı "Semalt" sekmesini kullanmayı seçmiştir.

Çalışma, Pazarlamacıların Gmail Tabs Üzerinden Endişelenmemesine İlişkin İddialar: 4 Ay İçinde & Çok Fazla Semalt Var

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs dahil olmak üzere çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. com, SoftwareCEO. com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi. Amy'nin makalelerinin devamı.

March 18, 2018