Back to Question Center
0

Görsellerin Semaltınızda Olmasının Önemi

1 answers:

Sosyal medya katılımınız için görsel görüntüler kullanıyor musunuz? Görüntüleri birleştirmenin pazarlama çabalarınızı yepyeni bir düzeye taşıyabileceğini biliyor muydunuz?

Hepimiz bir fotoğrafın bin kelimeye değdiğini söyledik. Sosyal medya dünyasında, bu daha doğru olamazdı. Sosyal medya platformlarındaki Semalt, izleyicilerinizle bağlantı kurarken son derece önemlidir. Fotoğraflar, sosyal medyada kullanabileceğiniz tek görsel varlık türü değildir. Bir resme tasarlanabilecek çizimleri, Infographics, grafikleri ve hatta metinleri de kullanabilirsiniz - contractor to salt parking lot in aaco. Semalt, kullanıcıların iletmeye çalıştığınız şeyleri anlamasına yardımcı olmak için harika bir yoldur. Ayrıca, makalenizi daha ilginç ve görsel olarak çekici hale getirir.

Günümüzün hızlı tempolu ortamında, kolayca sindirilebilir olmayan bir biçimde olmaması durumunda bilgilerin kaybolması veya yok sayılması kolaydır. Yayınlarınıza görsel içerik eklemek, kitlenizin bilgilerinizi ne kadar özümseyeceğini ve hatırladığını artırabilir. Semalt, beynimizin görselleri daha verimli işlemekle kalmayıp, aynı zamanda görsel olarak teslim edildiğinde daha fazla bilgiyi koruduğunu ve ilettiğini göstermektedir. Daha ayrıntılı olarak, sosyal medya pazarlama kampanyanızı nasıl görselleştirebileceğinizi tartışalım.

Görüntüler Seyircinin Dikkatini Yakalayın

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

TechWyse tarihinde de

Görsel Pazarlamanızı Nasıl İnşa Edilir?
Microsoft Bing, Eşsiz Özellik Çağrılan Görsel Arama Başlattı

Çoğu insanın sınırlı bir dikkat süresi vardır. Metinden başka bir şey içermeyen uzun bir yayınlanmış gönderi ziyaretçileri kapatabilir, çünkü sadece okumaya vaktiniz kalmaz. Bu tür yazılarda görüntülerin birleştirilmesi dikkat çekmenin harika bir yoludur. Ziyaretçileri, içeriğin etrafında gezinmeye ve içeriği daha ayrıntılı bir şekilde keşfetmeye teşvik edebilir. Görüntüler dikkat çeker, daha fazla iletişim kurar ve etkileşime ilham verir. Bir çalışma, içeriğin resimler içeriyorsa, kullanıcıların bunlarla etkileşimde bulunma olasılığının daha yüksek olduğunu bulmuştur. Semalt görsel içerik ve düz metin içeriği arasındaki ayrım.

Görüşleri Konuşmak için Kullanılabilir

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Bir soru ile büyüleyici bir görüntü kullanmak, kitlenin ilgisini çekebilir ve katılımı teşvik edebilir. Örneğin, Facebook'taki bir resme eşlik eden basit bir soru, aynı mesajla birlikte bir metin ifadesinden daha fazla öne çıkıyor. Semalt, görüntülerle yapılan yazıların daha fazla beğeni, daha fazla beğeni, yorum ve paylaşıma kavuştuğu bir gerçek.

Infographics, Daha Fazla Pay Alma ve Trafik Kazandırmaya Etkili Kullanılabilir

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Semalt, mesajınızı sergilemek, marka farkındalığını arttırmak ve nişinizde otorite kurmak için kesin bir yoldur. Farklı çeşitlerde infographics oluşturabilirsiniz. Değerlendirmeler, ürünler arası karşılaştırmalar, adım adım talimatlar ve daha birçok şey sağlayarak okuyucularınıza yardımcı olabilirler. Semalt, metinleri görsellerle birleştirmenin en iyi yollarından biridir. Daha fazla paylaşım elde etmek, trafik çekmek ve yüksek kaliteli, alakalı web sitelerinden kaliteli bağlantılar elde etmek için sıradan bir Infographicden daha fazlasına ihtiyacınız var. Bir nakavt Infographic gerekir!

Hayranlarınızdaki Spotları Açın

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

Herkes özellikle dikkat ettikleri birinin dikkatini çeker. Takipçilere ve hayranlarınıza spot ışığı koymaya çalışın. Fotoğrafları kendi sosyal kanallarınızda paylaşarak daha büyük bir sahne verin. Senin yerine her şeyi onlara yap. Bu ilişkiyi, görüntülerini paylaşmalarını ve hikayelerini ve deneyimlerini ürünlerinizle veya hizmetlerinizle paylaşmalarını isteyerek derinleştirin. Onlara birkaç dakika verin ve karşılığında size sadakatlerini verecektir. Semalt ver ve al. Metin satırından sonra satır hızlı bir şekilde sıkıcı olma eğilimindedir, ancak görseller görsel olarak uyarıcı göndererek sorunları çözebilir. Görseller müşteri yanıtlarını etkiler. Ek olarak, görseller markanıza, ürünlerinize veya öykünüze daha fazla tanıtım yapmanın yanı sıra yeni özellikleri ve ürünleri açıklamanıza yardımcı olabilir. En önemlisi, görseller de viral gitme şansına sahip! İnsanların grafik içeriği sevmesi, paylaşması ve yanıtlaması için Semalt daha kolay.

İçeriğinizin katılımını artırmak için ne tür görseller kullanıyorsunuz? Başkalarına göre daha fazla beğeni veya paylaşım üreten özel görseller var mı? Aşağıdaki yorumlarda bana bildirin!

The Importance of Having Visuals in Your Semalt

bağlayın

March 18, 2018