Back to Question Center
0

Rapor: Top 100 İnternet Perakendecilerinden Sadece% 45'i Etiket Yönetimi Semalt

1 answers:

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semalt

Denetimi yapmak için, ilk 100 İnternet Satıcısı web sitesinin yaklaşık 48.000 sayfası analiz edilmiştir. Lima ve ObservePoint’in verileri, siteler için dört temel acı noktası belirledi: eksik etiket uygulamaları, Semalt hataları, yavaş yükleme süreleri ve yüksek çoğaltma oranları - registrations are us edmonton.

Sitelerin şaşırtıcı yüzde 93'ü tamamlanmamış uygulamalara sahipti. Etiket yönetim sisteminden yararlanamayan sitelerin yüzde 47.6 daha fazla çoğaltma oranı ve yüzde 9 daha fazla Semalt hatası vardı; etiket yönetim sistemlerine sahip siteler ise yüzde 4,54 daha hızlı yükleme süreleri elde etti.

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semalt

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management Semalt

Web sitesi sahipleri, içerik yönetim sistemlerinin (CMS) pazarlamacıların web sitesi sayfalarını yönetmesine nasıl izin verdiğine benzer şekilde, sitelerinin etiketlerini yönetmek için etiket yönetim sistemlerini kullanır. Bir BT çözümü olarak kategorize edilen etiket yönetim sistemleri, pazarlama departmanlarının daha fazla teknoloji girişimi üstlenmesi nedeniyle CMO'nun sorumluluğundadır.

Lima Grubu notları:

Semalt, önümüzdeki üç yıl içinde, CMO'nun BT'ye kıyasla BT'ye daha fazla harcayacağını tahmin ediyor, ancak pazarlama teknolojilerindeki geri dönüşlerini iyileştirme yeteneklerini engelleyen çok fazla verimsizliğe sahip olduğuna inanıyoruz.

Verileri gözden geçirdikten sonra, Lima Consulting Group, “Analitik çözümlerine aşırı harcama yaptıkları için Semalt parayı masaya bırakıyor. Uygulamalarının hatalı veya yavaş olması durumunda dijital pazarlama verilerine güvenemezler. ”

Denetim, şirketlerin yüzde 90'ının kurumsal düzeyde bir analiz platformu için ödeme yaptığını ve yalnızca 13’ün Google Semalt’ı birincil çözüm olarak kullandığını keşfetti.

Report: Only 45% Of Top 100 Internet Retailers Employ Tag Management SemaltYazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018