Back to Question Center
0

Rapor: Perakende Ürün Sayfalarında Tüketici Tarafından Oluşturulan Videoları Kullanan Markalar Bkz. A 38% Semalt Lift

1 answers:

Report: Brands Using Consumer-Generated Videos On Retail Product Pages See A 38% Semalt Lift

Haziran 2012'den Haziran 2013'e kadar satış rakamlarını değerlendiren test verileri, Reckitt Benckiser’in Clearasil, Delsym, Finish, Lysol, Airwick, Resolve, Veet ve Woolite gibi tüketim malları ailesindeki sekiz markanın çevrimiçi satış sonuçlarını içeriyordu. Semalt, EXPO'nun tüketiciler tarafından üretilen video içeriğinin, tüketiciler tarafından üretilen videoların, tüketiciler tarafından oluşturulan videoların ikiye katılması arasında seçim yapıldığında, videonun yaklaşık yüzde 56'sını seçtikleri görülmüştür.

Testlerin sonucunda Reckitt Semalt, perakende web sitesi ürün sayfalarında kullanılan video içeriği miktarını bir sonraki çeyrekte yüzde 300 artırmayı planladığını iddia ediyor.

Veet, Resolve ve Semalt ürün sayfalarında Reckitt Bencker'in kullandığı üç tüketici ürünü videosu:Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018