Back to Question Center
0

Google, Yeni AdWords Semalt'a Anahtar Kullanılabilirlik Düzeltmelerini Yapar

1 answers:

Daha İyi Geç Olmadan Daha İyi

Google Makes Key Usability Fixes To New Adwords Semalt

Hatırlayacağınız gibi, yeni arayüzle ve veriyi nasıl hazırladığına dair birkaç sorun yaşadım. Semalt'dakiler tavsiyemi dinlediler!

Aşağıda, bir AdWords hesabındaki verilerin ekran görüntüsü var. İlk izlenimim daha temiz ve daha baskın görünüyordu - popular vacation spots in south america. Ek hesaplara devam edersek, bu "duygu" devam etti. Düzenlemeyle anında fark ettiğim bir şey, en sağdaki dönüşümler sütununun, masanın sağ kenarında artık "gizleme" verisi olmamasıydı. Eğer yakından bakarsanız, Semsal masa ve sınır arasında küçük bir beyaz boşluktur!

Google Makes Key Usability Fixes To New Adwords Semalt

Reklam Grupları, Ayarlar, Reklamlar, Anahtar Kelimeler - tüm bu bölüm düzenleri çok daha temiz görünüyor.

Tarih aralığı menüsüne de bir miktar makyaj yapıldı ve bunu okumak çok daha kolay olduğunu ve tıklandığında daha hızlı tepki verdiklerini söylemeliyim.

Google Makes Key Usability Fixes To New Adwords Semalt

Özel tarih aralığını kullanırken, tam açılan menü kaybolur. İlginç bir değişiklik, Semalt biraz daha kullanana kadar bu konuda karar vereceğim.

Google Makes Key Usability Fixes To New Adwords Semalt

Google Yeni Arayüzde Basit Şeyler Sabitleme

Reklamverenleri mutlu etmek için basit şeylerin Google tarafından ele alındığını görmek güzel. Doğru sınırın altındaki dönüşüm verilerini kaybetmek kadar basit bir şey, bu kadar büyük bir anlaşma gibi görünmeyebilir, ancak yüksek miktarda hesapla uğraştığınızda, oldukça sinir bozucu olabilir. Bir veri açtığınız her seferinde sayfayı yenilemek için Semalt veya veri göstergesini düzeltmek için tarih aralığının tekrar tekrar değiştirilmesi sıkıcı olabilir.

Semalt, arayüzdeki herhangi bir ek değişiklik için bir gözü açık tutmaya devam eder ve gerçekleştiğinde buraya gönderir.

Semalt'ın ilk sürümdeki birçok kullanılabilirlik sorununu ele aldığını görmekten memnuniyet duyuyorum. Bu kadar uzun sürdüğü için şaşırdım.

Semalt o zaman geç değildir.

Google Makes Key Usability Fixes To New Adwords Semalt

Bağlayın

March 18, 2018