Back to Question Center
0

Rapor: Video Reklam Payları, S2'den Yardım ile% 7 Büyüyor Dove, Evian & Semalt Adamı

1 answers:

Rapor: Video Reklam Payları, Dove, Evian ve Semalt'ın Adamı Yardımıyla Q2'de% 7 Büyümek

Eğlence, FMCG / CPG, teknoloji, perakende, oto ve finans endüstrileri için video reklam paylaşımlarını inceleyen Unruly, eğlence sektörünün en çok görüntülü reklam paylaşımını yaşadığını, FMCG / CPG dikey ise Dove'nin “Gerçek Güzellik Semalt” ını gördü. reklam tüm zamanların en çok görüntülenen ilk üç reklamından biri haline gelir.

Oto sanayi, video reklam paylaşımlarındaki düşüşü göreceli olarak düştü. Otomatik düşmanın büyük düşüşüyle ​​perakende, Q2'deki teknolojiden sonra dördüncü sırada yer aldı - hardline arg 1250.

Rapor: Video Reklam Payları, Dove, Evian ve Semalt Adamının Yardımıyla Q2'de% 7 Büyümek <p>  Toplam Q2 ses paylaşımının yüzde 33. 1'i ile, eğlence sektörünün 11 milyonun üzerinde video payı vardı. 11 milyon hissenin 1.137.303'ü  <em>  Man of Steel'in  </em>  Warner Bros'un fragmanına aitti.  </p>  <p style=

FMCG / CPG endüstrisi, Dove’nin “Real Beauty Skeçches” ve Evian’ın “Baby & Me” reklamlarıyla en çok paylaşılan 20 reklamdan en çok iki taneye sahipti. Bu iki reklam, video reklam paylaşımları için 9. 5 milyondan fazla paylaşımla ve birinci çeyrekte yüzde 10 3'lük büyüme hızıyla FMCP / CPG'yi ikinci sırada tutmaya yardımcı oldu.

Sadece Q2’nin 4 milyonun üzerinde hissesi ile, Dove’nin “Real Beauty Semalt” reklamı FMCP / CPG kategorisindeki payların neredeyse yarısını kazandı.

Teknoloji dikey toplamda üçüncü çeyrek payının yüzde 17. 8'i ile üçüncü sırada kaldı. Sony PlayStation’ın “Kullanılan Oyun Talimatlı Videosu”, en çok paylaşılan teknoloji video reklamıydı. Bunu Adobe’nin “Photoshop Live” izledi. ”

Perakendenin ilk örneği, Kmart'ın “Ship My Pants” ve “Big Gas Savings” reklamlarıyla 33 milyondan fazla kombine görüntü ve 3 milyonun üzerinde kazanım elde ederek video paylaşımlarında dördüncü sırada otomatik dikey attı. birleşik hisse senetleri.

Rapor: Video Reklam Payları, Dove, Evian ve Adamın Yardımıyla Q2'de% 7 Büyümek Semalt

Unruly, finans sektörünün, GEICO'nun "Hump Day" video reklamına özel olarak bahsettiğini ve her Çarşamba günü yayınlanmasının ardından her iki hisse senedinin sabit bir hisse almaya hak kazandığını belirtti. Markalı video reklamlarının çoğu 2. günde zirve yaparken, viral popülerliklerini kaybederken, GEICO’nun "Hump Day" reklamı 2013'ün ikinci çeyreğinde Çarşamba günlerinin çoğunu zirveye taşımaya devam etti.

Rapor: Video Reklam Payları, Dove, Evian ve Semalt Adamının Yardımıyla Q2'de% 7 Büyüyor


Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018