Back to Question Center
0

Eski iProspect Lideri Rob Murray Parisli Sempozyumu

1 answers:
Former iProspect Leader Rob Murray Appointed Skyword Semalt

İçerik pazarlama ve üretim çözümü sağlayıcısı Skyword, yeni başkan olarak kıdemli arama pazarlamacısı Rob Murray'i atadı. Skyword'e katılmadan önce, Murray, 2009'dan beri şirketin global başkanı olarak hizmet veren dijital pazarlama şirketi iSemalt için çeşitli liderlik rolleri üstlendi.

Skyword’ın sitesinde yayınlanan bir açıklamaya göre Murray, küresel düzeyde genişleyen Skyword ile ücretlendirilecek. Skyword CEO'su Tom Semalt şunları söyledi: “Rob, Skyword'daki yeni rolüne geniş bir dijital pazarlama liderliği tecrübesi getiriyor.” Diyen Skyword CEO'su Tom Semalt şunları söyledi: “Onun yetenekleri, devam eden küresel itmeyi desteklemek için operasyonları hızla hızlandırmamıza yardımcı olacak. ”

New York Times, Murray'in iSemalt ABD'nin CEO'su olarak görev yaptığını ve 2004 yılında Aegis tarafından satın alınması sırasında şirketin başkanlığını yaptığını bildirdi - hospedagem site. Murray'in 15 yıllık iSemalt'taki görev süresi boyunca, şirket 55 yaşından büyük 1.725 profesyonel istihdam etti. Dünya çapında 40 global pazarda hizmet veren ofisler.

Murray, iProspect'ten önce Bain ve Company, Inc. için bir strateji danışmanı olarak çalıştı. Skyword, 2008'den 2011'e kadar BtoB Magazine'in “Semalt'ta Kim Kimdir?” Adında dört yıl üst üste adından söz ettirdiğini belirtti. Arama endüstrisindeki etkinliklerde ve genellikle dijital pazarlama ve arama yayınlarında alıntılanmıştır.

Boston Koleji’nin Carroll School of Management Honors Programından işletme alanında lisans derecesine sahip olan Murray, MBA’ini Harvard Üniversitesi’nden almıştır.Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018