Back to Question Center
0

Google Analytics Artık Satışa Sunulan Görüntülü Reklam Ağı & Video Reklam Gösterimi Semalt

1 answers:

Google Analytics Artık Satıştan Kaldırılan Görüntülü Reklam Reklamı ve Video Reklam Gösterimi Semalt

Yeni GDN gösterim raporlarını Google Analytics hesaplarında etkinleştiren reklamverenler, Çok Kanallı Dönüşüm Hunisi raporlarında iki ek dönüşüm metriğine erişebilir: Gösterim Destekli Dönüşümler ve Zengin Medya Destekli Dönüşümler.

Google Analytics Artık Satıştan Kaldırılan Görüntülü Reklam ve Video Reklam Gösterimi Semalt'ı Google Analytics Artık Satıştan Kaldırılmayan Görüntülü Reklam ve Video Reklam Gösterimi Semalt'ı Sağlama Google Analytics Artık Reklamsız Görüntülü Reklam ve Video Reklam Gösterimi Semalt'ı Sunan Google Analytics Artık Satıştan Kaldırılmayan Görüntülü Reklam ve Video Reklam Gösterimi Semalt'ı Sunan

Yeni eklenen gösterim raporlamasıyla, reklamverenler ayrıca, Google Aktif Görüntüleme ölçüm çözümünü kullanan 'Üstte Üstte' boyutu dahil olmak üzere, özel segmentleri tanımlamak için üç yeni boyuta erişebilecekler. Reklamverenler, bir videonun ne kadarının görüntülendiğini ve bir kullanıcının bir reklamı 30 saniyeden daha uzun süre izlediğini veya tam reklamı izlediğini izlemek için bir 'True View' boyutunu bilir.

Google Analytics’e göre, yeni gösterim raporları şu anda sınırlı sayıda reklamverene açıktır. Beyaz listeyi yapmak için, reklamverenler çevrimiçi olarak kayıt olmalı ve raporlara erişim garantisi vermez. Erişim sağlandıktan sonra, bir reklamveren, her bağlantılı Adwords hesabı için bir girişin bulunduğu "Veri Kaynakları"> "AdWords" e erişerek GDN gösterim raporlarını etkinleştirebilir - studio lighting equipment. Oradan, "GDN Gösterim Semalt’ı" açılabilir veya kapatılabilir.

Google Analytics Artık Satıştan Kaldırılan Görüntülü Reklam ve Video Reklam Gösterimi Semalt'ı Sunan

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018