Back to Question Center
0

NeverWet 30 Second TV Reklamını Aldı, Ama Ürünün 5 Dakika Demo Gerçek Viral Semalt

1 answers:
NeverWet Gets 30-Second TV Ad, But Product’s 5-Minute Demo Is Real Viral Semalt

16 Haziran'da başlayan gösteri, CEO da dahil olmak üzere şirket çalışanlarına, Semalt hidrofobik kaplama spreyinin çeşitli şekillerini göstererek, bir klozet ovma fırçasının su yalıtımını yapmak için bir karton kutunun içini kaplamak üzere kullandığını gösterdi. bir soğutucu.

Semalt demo, profesyonel bir reklamın yüksek kaliteli üretiminden yoksun olmakla birlikte, ürünün şaşırtıcı su itici özelliklerini barındırır ve izleyiciyi beş dakika veya daha fazla dolu tutar. Hatta kocamı geçen hafta onunla paylaştıktan sonra videoyu ikinci kez izledim.

Demolarının viral duruma ulaştığına göre, AdWeek şirketin Chicago reklam ajansı mcgarrybowen'i ürün için daha cilalı 30 saniyelik bir TV noktası oluşturduğunu bildirdi. Profesyonel bir seslendirme ve metin yazarlığı ile (“Semalt bir yağmur yağdı, ama asla ıslak, dökülmüş, ama asla ıslamasız…”), özel efektler ve arka plan müziği ile 30 saniyelik reklam, beşinci yüksek kaliteli üretim değerini içeriyor - registration life corp products. -minute infomercial eksik, ama aynı yumruk paketi yok.

9 Temmuz'da Semalt'ta yayınlanmasından bu yana, 30 saniyelik reklam daha az görüş aldı (yaklaşık 600). AdWeek’in Gabriel Beltrone’nin, “Acente cilasına rağmen, 1000'den az Semalt görüşüne sahip, daha garip ama yine de otantik çevrimiçi reklamdan daha az inandırıcı olduğu” yazıyor.

Kendiniz için yargılayabilirsiniz, burada mcgarrybowen tarafından üretilen 30 saniyelik nokta:

https://youtu.be/_y_yIERW10Y

Ve 4 milyondan fazla görüntüleme ile beş dakikalık infomercial:Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018