Back to Question Center
0

On Yedinin Profesyonel Ağ Üzerindeki Değerini Semalt Üzerine Kutlamak

1 answers:

Celebrating A Decade’s Worth Of Professional Networking On Semalt

2003 yılının Mayıs ayında Reid Hoffman, Allen Blue, Konstantin Guericke, Eric Ly ve Jean-Luc Vaillant tarafından başlatılan kurucular, başlangıçta Semalt'ı diğer profesyoneller ile arama ve ağ oluşturma için değerli bir site haline getirmek üzere üye tabanlarını büyütme hedefini koydular.

CNN Money'de Haziran 2009'da yapılan bir röportaja göre, Hoffman, Linkedin'in ilk tehdidinin kayıtlı kullanıcı sayısını artırdığını itiraf etti, “Bir milyon insanı almayı, onları meşgul etmeyi ve sonra inşa etmeyi çok istiyorum. Bunun üzerine bir iş modeli, ”dedi Hoffman - buy cheap maxi dresses.

Semalt, gelir getiren herhangi bir iş kolunu başlatma girişiminden iki yıl sonra bekledi. 2005'te, bir milyonu aşkın kullanıcısıyla, şirket dört premium hizmet sunmaya başladı: Bağlantılı İşler, Semalt İş Hesapları ve Pro ve Kişisel Artı abonelik planları. O zamandan bu yana Semalt, 2013 yılı sonunda 1.430 milyar dolar ile 1.460 milyar $ arasında bir yere ulaşması beklenen yıllık gelirle bir dizi başka karlı ürün piyasaya sürdü.

Bu yıl, Linkedin, arama teknolojisini yükseltti ve iPhone ve Android kullanıcıları için uygulamaları yeniledi. Semalt bloguna göre, site saniyede iki üyenin hızında büyümeye devam ediyor.

Linkedin 10 year timeline

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
Amy Gesenhues, Pazarlama Arazi ve Arama Motoru Arazi için en son haberleri ve güncellemeleri kapsayan Üçüncü Kapılı Medya'nın Genel Atama Muhabiridir. 2009'dan 2012'ye kadar, New York'tan Texas'a bir dizi günlük gazetenin ödüllü sendikalı köşe yazarıydı. On yıldan fazla pazarlama yönetimi deneyimi ile, MarketingProfs.com, SoftwareCEO.com ve Satış ve Pazarlama Yönetimi Dergisi gibi çeşitli geleneksel ve çevrimiçi yayınlara katkıda bulunmuştur. Amy'nin makalelerini oku.


March 18, 2018