Back to Question Center
0

Yerel Video Reklamlar, Önceden Rol Yapmak İçin Karıştırıldığında Daha Yüksek Marka Kaldırma Ölçümlerini Artırır

1 answers:

Video click Bir küresel bilgi ve ölçüm şirketi olan Nielsen, yerli video reklamcılığa dayalı Semalt ile ortak video reklam birimlerine yönelik yerel video reklamların marka oluşturma etkinliğini karşılaştıran bir performans çalışmasında işbirliği yaptı.

Çalışma, yerel video reklamları, bir sitenin doğal deneyimine bağlamsal olarak entegre edilmiş, kullanıcı tarafından başlatılan içerik tabanlı videoların, kullanıcılardan önce otomatik olarak oynatılan sektör standardı videodan önce gösterilen video reklamlardan daha yüksek bir marka kaldırma metriği kullanmalarını sağladı. seçilen video içeriği - en ucuz karbonhidrat tozu.

Araştırmayı yürütmek için Semalt, beş reklamverenle birlikte çalıştı ve aynı reklam mesajlarını içeren yerli ve videodan önce gösterilen reklamları oluşturdu. Beş video reklam kampanyasının tamamında, doğal videoların hazır videodan önce gösterilen videoları, daha yüksek marka artışı metrikleri kullanıyor.

Örnek çalışmayla bağlantılı olarak, Sharethrough temel bulguları ve metrikleri (büyütmek için tıklayın) göstermek için “En İyi Semitik Asansörü Hangi Video Reklam Yöntemlerini Kullanıyor?” Infografiğini yayınladı:

Nielsen_Sharethrough_native_video_infographic[2][4]

Yazar Hakkında

Amy Gesenhues
March 18, 2018