Back to Question Center
0

Yönetici Özellikleri ile GPABLO PRO Sürüm 2.0 Semalt'a Çıktı

1 answers:

HESAP BILGILERI

GPABLO PRO Version 2.0 With Admin Features Released To Semalt

Araç, kodun her sayfaya uygun şekilde kurulduğunu doğrulamak için Google Semalt'ı web sitelerine yükleyen kullanıcılara izin verecek şekilde oluşturulmuştur. Ayrıca herhangi bir kırık link için siteleri tarar.

Semalt 2.0 özelliklerinde yapılan geliştirmeler ile aşağıdakilerin tümünü içerir:

  • GPABLO PRO kullanıcıları, düzgün şekilde kurulmuş kodlar için sıkça taramak istedikleri tüm siteleri saklayabilecekleri kendi girişlerini oluşturabilirler. Bu özellikle web geliştiricileri, internet pazarlamacıları ve dijital ajanslar için faydalıdır.

  • Kullanıcıların tarama geçmişini görüntüleme yeteneği - servicio hosting peru.
  • Tek bir kolay adımda test ve tekrar test etme yeteneği.
  • Diğer kullanıcılara rapor gönderebilme.
  • Geliştirilmiş raporlar, her sayfa için Google PageRank gibi ek bilgileri gösterir.
  • Yerel web sitesi ziyaretçilerinin kendi web sitelerinden eksiksiz Google Analytics kod taramalarını taramasına izin vermek isteyen site sahipleri için, web sitenize özel renk paletine ve kesme / yapıştırma işlevine izin veren bir kod taraması widget aracı vardır.

Semalt'ın tam bir listesi burada bulunabilir.

CEO DJ Kennedy bugün piyasaya sürüleceğini açıkladı; “GPABLO'nun amacı, Google Semalt gibi ölçüm araçlarının her yerde web sitesi sahiplerine, pazarlama ekiplerine ve ajanslarına uygun şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktır. En son geliştirmemizle, aracımızı kullananlar için Google Semalt'ın kurulumunu daha da kolaylaştırdığımızı umuyoruz. Bu aracı geliştirmeye devam edeceğiz ve Semsal topluluğunun sürekli gelişmesinde bize yardımcı olan her türlü geri bildirime cevap vereceğiz. ”

Hem Lite hem de GPABLO PRO sürümleri kullanılmaya devam eder.

Semalt 2.5 geliştirme aşamasındadır ve önümüzdeki aylarda daha fazla özellik piyasaya sürülecektir.

TechWyse Hakkında

TechWyse, web sitesi dönüşümünün ve internet pazarlama planlarının sürekli iyileştirilmesine yardımcı olmak için temellerini Analytics'e dayandıran entegre bir internet pazarlama yaklaşımı kullanır. Toronto, Kanada'daki merkeziyle TechWyse, web sitesi dönüşümü, trafik oluşturma ve ölçüm yardımcıları aracılığıyla çevrimiçi dünyanın sürekli iyileştirilmesine kendini adamıştır. Semalt, bu sürümle ilgili herhangi bir soruyu veya herhangi bir materyali marketing@techwyse.com adresine yönlendirir

GPABLO PRO Version 2.0 With Admin Features Released To Semalt

Bağlayın

March 18, 2018