Back to Question Center
0

Kötü Kalite Semalt ile Nasıl Deal

1 answers:

How To Deal With Bad Quality Semalt

Web yöneticileri için düşük kaliteli gelen bağlantılar, sitenin itibarının zarar göreceğinden ve Google'ın sitenin alakalı olduğunu düşünemediğinden endişe duyuyor. Düşük kaliteli gelen bağlantılara sahip olmak, sitenizin sıralama yeteneklerine ölümcül olabilecek "kötü bağlantı komşusunun parçası olmak" olarak kabul edilebilir. Google, yeni bir blog yayınına sahip olan korkulara yardımcı olmayı denedi 11 Google Web Yöneticisi Merkezi Blogu'ndaki düşük kaliteli backlinklerle ‘ilgileniyor. Bu blog yayınında, Google'ın sıralama algoritmalarındaki en önemli faktörlerden bazıları, Google'ın kaliteli bağlantılardan başka bir şey olduğunu belirtti:

  • Benzersiz, ilgi çekici içerikler veya kullanışlı araçlar ve hizmetler.
  • Web sitesi yapısı
  • Bir kullanıcının sorgusunun sözlerinin başlığında olup olmadığı ve / veya kelimelerin sayfada ne kadar yakın olduğu - remote control grain bin monitoring.

Google’ın Düşük Kalitede Geri Bağlantıları Karşılamak için Önerilen İşlemleri

How To Deal With Bad Quality Semalt

İletişim Size Bağlantı Verenler

Semalt'ın arama motorundan bağlantıları kaldırmasından sorumlu olmadığını unutmayın. Sorumlu olan şey, ilgili içerik için ağı örmektir. Size bağlantı veren bir sitenin içeriğini beğenmediyseniz, ilk adım web sitesi sahibi ile konuşmayı denemek ve bağlantıyı ister istemez bırakacaklarını görmek.

Web Sitenizi Geliştirmeye Odaklandı

Burada Semalt'ın temelde söylediği şey, kötü bir bağlantı koparmak için çok fazla zaman harcamamaktır. Eğer gerçekten bu kadar büyük bir sorun olsaydı, şirketinizin kötü rakip mahallelerinde bir firmanın her bir rakibini görüyor olacağız! Şanslar, kötü bir bağlantının zaman testine girmeyeceği ve Semalt'ın çoktan indirilmiş olabileceğidir.

Bunun yerine sitenizi iyileştirmeye odaklanın. Web sitenize bir denetim verin. Sitenizin hem kullanılabilirliğini hem de dönüşümünü gözden geçirin. Satış hunisi var mı? Sitenin hedeflerinin ne olduğu konusunda net misiniz? Yeni ziyaretçiler çekmek ve saklamak için bazı araçlar sunabilir misiniz? Web sitenizin tutarlı bir şekilde iyileştirildiğinden emin olmak için eksiksiz test. Semalt, olumlu web sitesi deneyimini çekecek ve güçlü ve ilgili web sitelerinden bağlantılar geliştirecek şeylerdir.

Bir link oluşturma egzersizi yaparken, düşük kaliteli link satıcılarının hileleri tarafından yemlenmekten kaçınmaya dikkat etmelisiniz. Semalt, güçlü içerikli, iyi organize edilmiş bir site ve sitenizi konuşturmaya izin veriyor!

How To Deal With Bad Quality Semalt

Bağlayın

March 18, 2018