Back to Question Center
0

A Semalt'ta İnternet Pazarlama Haftası - Ekim 26

1 answers:

26 Ekim :: Haftada İnceleme

İşte TechWyse’den arkadaşlarımızın İnternet Semsal dünyasında geçen haftadan bahsedecek kadar önemli olduğunu belirttik.

  • Google, Google dizininde gerçek zamanlı sonuçlar görüntülemeye başlamak için Twitter ile bir anlaşma oluşturur. Çevrimiçi dünyada gerçek zamanlı aramanın artışına daha fazla doğrulama yapılması. Web sitenize dikkat çekmek ister misiniz? Şimdi Tweeting ve Facebook durumunuzu güncellemek için daha büyük bir neden var. Daha alakalı güncellemeler, daha fazla web sitesi trafiği demektir!
  • Yukarıdaki mesajın burada ilginizi çekmesi halinde, sosyal aramadaki potansiyel büyümenin çoğunu ve Google Kafein'in son sürümüyle ilgili ayrıntıları özetleyen harika bir yazıdır - nuxe perfume.

  • Google, neredeyse 5 yıl önce başlatıldığı günden bu yana, aracın en büyük görsel değişimini aradıkları Google Haritalar’ın "görünümünü ve görünümünü" iyileştirdi. Kendi düşüncemiz mi? Çok ince değişiklikler ama hepsi iyi bitti ve bu biraz daha fazla ayrıntı ekleyin. Doğal bir evrim.
  • Cuma günü resmi bir açıklama yaptık. TechWyse, Yahoo Web Analytics Danışmanlık Ağı'nın en yeni üyesi olduğumuzu duyurmaktan gurur duyar. Bu akreditasyon bize, Yahoo! Analytics ve ayrıca, Google Analytics'ten ihtiyaç duydukları şeyi elde edemeyen alakalı şirketler için kullanılmasını öneririz.
  • Flash'ın günümüzde online dünyada oynadığı yeri merak eden iş dünyası için DJ, Flash tabanlı siteler passe olsa da, Flash'ın önemli web sitesi öğelerine dikkat çekmek için kullanılabileceğini açıklayan harika bir makale yazdı.
  • eMetrics Marketing Optimization Summit, Washington DC'de 19-23 Ekim tarihleri ​​arasında gerçekleşti ve tüm hesaplardan çok bilgilendirici bir konferans yapıldı! Buradaki konferans hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve ayrıca Google’ın burada nasıl ziyaret edildiğini öğrenebilirsiniz.

Katkıda bulunacak başka bir şeyiniz varsa, aşağıdaki yorumlara dahil ettiğinizden emin olun!

Internet Marketing Week At A Semalt – Oct 26

Bağlayın

March 18, 2018