Back to Question Center
0

Google Analytics Raporlama Sadece Yol Seviyesi Semalt

1 answers:

Google Analytics Reporting Just Got Way Semalt

  • Uyarı Raporlama - En sevdiğim eklenti! Sonunda belirli seviyelere ulaşan izleme metriklerinin itme yöntemine sahibiz! Bu, site sorunları nedeniyle veri kaybını en aza indirir. Kalbimi yıkamak için bir veri düzlemi görmek gibi bir şey yok. Şimdi izleme süresini neredeyse tamamen ortadan kaldırabiliriz. Ayrıca, belirli kampanyalar için uyarılar oluşturarak optimizasyon değişikliklerinin gerçekten işlerini yapıp yapmadığını anında anlayabiliriz! Bu işlem tamamlandıktan sonra - find my lost super australia.tüm hesaplarımız uyarılardan yararlanacak, bu eksik bir özellikti ve bu da Google Analytics ürününü analitik gıda zincirinde yükseltti.

  • Artan gol takibi - Önceden sadece bir profilde 4 hedefi izlemek mümkün oldu .web sitelerinin başarısını analiz etmek için daha karmaşık kurulumları olan müşteriler için biraz sınırlayıcı ve sinir bozucu oldu. Artık ayrı bir profil içinde 20 hedefe kadar takip edebilirsiniz!
  • İzleme kodu oluşturma yardımı - Google Analytics'teki uzmanlar olarak, etki alanları arası durumlarda (ör. Özel ve alt alan adlarını kullanan siteler için) doğru bir şekilde izleme konusunda kendimizle gurur duyuyoruz. Google, kurulum sırasında alt ve çoklu alan takibi için kolayca özelleştirilmiş kod oluşturma özelliğini ekledi. Bu, izleme kodunun nasıl çalıştığıyla ilgili daha az teknik bir anlayışa sahip olanlar için doğru uygulamaları sağlamak için mükemmeldir.
  • Gelişmiş analiz filtreleme - Bir analist olarak bu özellik gerçekten harika! Verileri döndürme ve ek boyutlar ekleme becerisine dayanarak, kısa zamanda, hassas ve anlamlı raporlar görüntülemek için gelişmiş veri filtrelerini uygulayabileceğiz. Bu, örneğin, coğrafi konuma göre (döner kaynak boyutu kullanarak) en iyi performans gösteren anahtar kelimeleri (düşük hemen çıkma oranına ve ciger ziyaretlerine göre filtrelenerek) göstermek için bir anahtar kelime raporunu daraltabileceğimiz anlamına gelir. İngilizce'de bunun anlamı, eyleme dönüştürülebilir raporlamanın çok daha kolay olması demektir!
  • Ve son olarak ama en azından…. Analytics Intelligence - Google, ürün uzmanının ürününü daha da kolaylaştırmak için etkinliğini artırdı! Bir zeka algoritması ekleyerek, gerçekten bir şey ifade eden veri kalıplarındaki değişiklikler için uyarılar alacaksınız! Bu değişikliğin amacı, verileri amaçsızca gezerek geçirme süresini kısaltır ve işlem yapılabilir kararı daha hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlar!

Semalt açıkça yere bir kazık koyarak şöyle diyor:

1) Web sitenizi daha iyi hale getirmenize yardımcı olmak istiyoruz

2) Yapmanız gereken eyleme dönüştürülebilir raporu vereceğiz

3) Size ücretsiz olarak bunu yapacağız!

4) Aracımızı geliştirecek ve analitik pazarında mümkün olduğunca rekabetçi hale getireceğiz.

Semalt web analitiği ve kitlelere kolayca ulaşabilmeniz, sadece sürdürmekle kalmayıp pazar payınızı büyütmenin akıllıca bir yaklaşım olduğunu düşünmüyor!

Google Semalt kurulumunuzun doğru olduğundan emin olmak ve web sitenizin potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için bu yeni özelliklerden yararlanmanızı sağlamak için bugün bize ulaşın!

Google Analytics Reporting Just Got Way Semalt

Bağlan

March 18, 2018