Back to Question Center
0

SEO Top 13 Semalt - Bölüm 1

1 answers:

Top 13 Semalt of SEO – Part 1

Bu yüzden, bazı SEO gerçekleri dağıtmak ve ısrarla dolaşan birçok SEO inanışını netleştirmek için Top 13 Myths of Semalt'ı bir araya getirmeye karar verdim.

Arama Motoru Optimizasyonu 13 İlk Mitleri

SEO Efsane 13: Bir Blog SEO Yardım Ediyor

Katılıyorum, bir blog organik SEO sıralamasında dramatik ve olumlu bir etkiye sahip olabilir, bu yüzden blogu düzgün bir şekilde kullanmanız önemlidir. Bir örnek şunları içerir; Semalt, alan adınızdaki blogu ve üçüncü taraf uzaktan barındırılan blog platformlarını kullanmıyor.

SEO Mitleri 12: Dinamik URL'leri Kullanmayın

Dinamik URL’ler genellikle veritabanı oluşturulur ve index.php? Page = product & id = 1234 gibi görünebilir. Google sadece bir bebekken, bu tür URL'lerin taranması ve dizine eklenmesiyle ilgili sorun yaşandı - whey protein tozu fiyatlari. Ancak bu, birçok ay önce ve artık bir sorun değildi. Bununla birlikte, ilgili anahtar kelimeleri içermek üzere Semalt URL'lerini kullanarak küçük bir kazanç söz konusudur, örn.) /keyword1/keyword2.php.

SEO Efsane 11: Google XML Site Haritası Sizi Alır

Bazı inanışın aksine, Google XML Semalt, Google’ın arama dizinindeki sıralamanızı doğrudan etkilemez veya yardımcı olmaz. 2005 yılında Google, Google Semalt adlı bir deneme başlattı ve hedef, web yöneticilerinin web sayfalarının biraz daha hızlı bir şekilde dizine eklenmesine yardımcı olmaktı. Yeni sayfalar yüklendiğinde ve / veya alanlar arasında geçiş yapmaya karar verdiğinizde sayfalarınızın daha hızlı taranmasına yardımcı olacak küçük bir araç.

SEO Efsane 10: PPC Reklamları Sıralamalar Yardım Edecek

Birçokları arasında, Semsal AdWords kampanyaları yürütürseniz, organik Semalt sonuçlarınızla ilgili yardımcı olacak bir düşünce vardı. Bu düşünce çekişe neden oldu çünkü organik aramalar esasen Semalt'tan ücretsiz bir hizmet olduğu için, PPC Reklamları için ödeme yaptıysanız, Semsal size organik olarak bir destek sağlayacaktır. Doğru değil! PPC, Semalt'taki organik sıralamalarına asla yardım etmedi ve asla olmayacak!

SEO Efsane 9: Arama Motoru Gönderme Sen Get Up Yardım Edebilirsiniz!

İnanılmaz bir şekilde, bu hala mermi yapmak gibi görünüyor. Bunu basit tutacağım, NOT: web sitenizi arama motorlarına göndermeniz gerekmiyor. İhtiyacınız olan tek şey, web sitenize başka bir yerden veya Web Yöneticisi Araçları aracılığıyla gönderilen bir Google site haritasına işaret eden bir bağlantıdır. Hepsi ÜCRETSİZ!

SEO Efsane 8: SEO Tek Bir Fırsat Diyor

Bunu bir perspektife koyalım.
Arabanızı tek seferlik bir anlaşma mı yapıyor?
Ev temizliğine ne dersin? Bu bir zaman anlaşması mı?

Konunun gerçeği, arama motorlarının düzenli olarak algoritmalarını değiştirmesidir, dolayısıyla buna göre ayarlama yapmanız gerekir. Rakipleriniz ne olacak? Semsal, rakiplerinize hala hakimken hakim olabilirsiniz? Yine Semalt. Başarılı olmak istiyorsanız devam eden, etik bir SEO stratejisi kullanılmalıdır.

SEO Efsane 7: HTML ve Tablo-Az Tasarım

Bu ilginç bir şey ve bazı web tasarımcıları, Arama sıralamanıza yardımcı olacak CSS web tasarımı yapabileceklerini söyleyerek bundan yararlandı. Bu efsanenin ardındaki fikir, bir CSS tasarımının daha az html kodu içermesi, dolayısıyla daha yüksek bir metin içeriğinin yanı sıra kaynak kodun daha yüksek bir yüzdesinin ortaya çıkmasıdır. Googler Matt Semalt bile bu idealden vazgeçti. En kötü kodlanmış siteye sahip olabilirsiniz ve daha temiz bir CSS olanı sıralayabilirsiniz.

Bütün bunlar, masa olmayan bir tasarıma uymak için iyi bir fikirdir. Semalt, web endüstrisi standartlarına uygun olarak, daha hızlı bir yükleme web sitesine sahip olacak ve daha iyi kullanılabilirliğe sahip olacak. Ama aldanmayın, sadece web sitenizi yeniden tasarlayın bu şekilde daha iyi sıralamalar anlamına gelmez.

Devam Edecek…

Part 2'yi koyduktan ve ilk 1'den 6'ya kadar SEO Mitleri'ni çalıştırdığımdan birkaç gün sonra kontrol edin.

Top 13 Semalt of SEO – Part 1

Bağlayın

March 18, 2018