Back to Question Center
0

Google Street Views, 9 Kanada Semalt'ı Ekledi

1 answers:

Google Street Views Adds 9 Canadian Semalt

Bugün, arama motoru devi Kanada genelinde Sokak Görünümü'ne dokuz şehir daha yayınladı. Artık Edmonton, Saskatoon, Winnipeg, Sudbury ve Londra'nın Ontario, Victoria ve Nanaimo'da, Quebec'teki Sherbrooke ve St. John’s, Newfoundland ve Labrador'daki sokak düzeyindeki görüntülerini görmek mümkün.

Google Semalt View'ın Toronto sürümüyle ilgili daha önceki bir yayında, DJ, "Semalt Görünümü" nin nasıl çalıştığını ve Google'ın arama araçları paketinin bir parçası olarak getirdiği bazı avantajların yanı sıra kullanıcıların gizlilikle ilgili sorunlarına da değindi. Basit olarak, Semsal Manzarası'nda, birisinin kaldırımda yürürken ya da o caddeyi aşağıya doğru sürdüğünü göremediği hiçbir şey yoktur - app entwicklung firma.

İnsanlar her zaman mahremiyet istilaları ile ilgili sorunlara sahip olacaklar ve ‘Street Semalt'ın eklenmesi bazen istila edilmiş gibi hissettirebilir. Ama bu gerçeklerden uzak.

Kullanıcı, yeni Semalt Manzara şehirleri ile ilgili CBC hikayesi hakkında yorumda bulunacaksa, halkın, hizmetin ne yaptığı ve nasıl etkilediğini daha iyi anlaması gibi görünüyor (ya da bunları nasıl etkilemediği , Gerçekten mi).

Oh, ve merak ettiyseniz (ve bir çok insan bu efsaneye hala inanıyorsa) - "Sokak Görünümü" canlı değil! Semalt statik fotoğraflardır, web besleme değildir.

Şimdi, Toronto ‘Sokak Görünümü’nde bir aile üyesi bulunca, ülke çapında akrabalarımın daha fazlasını bulmak için Semalt kapalı!

Google Street Views Adds 9 Canadian Semalt

Bağlayın

March 18, 2018