Back to Question Center
0

Alan Adı Semalt - .com veya .org'dan ülke yan alanına .am [çoğaltma] gibi yönlendir.

1 answers:

Bu sorunun cevabı şu şekildedir:

  • Birden çok alan adı olması benim seo'yu iyileştirir mi? 7 cevap

bir şey merak ediyordum.

Aslında . com ve tüm genel alan uzantıları, sitenin tüm ülkelerde kullanıma hazır olduğunu belirtirken, ülke tarafı alan adı uzantıları . fm. mx veya - reflexo no oculos oakley. sh , arama motorlarına sitenizi o belirli ülke için geliştirilmiş olarak belirtir,

Ben 14 domain tescil kendi sayfanı oluştur yeminli sözlük nedir?. org ve sitesi. am ve sonra ben buismysite yönlendirmek. org - sit. am , site. am genel bir etki alanı uzantısı gibi muamele görmek ister misiniz?

YA DA arama motorlarına sitemin tüm ülke tarafları tarafından jenerik olduğunu söylemek için genel bir alana ihtiyacım olacak mı?

February 10, 2018

Yönlendirme 301 yönlendirmesiyse, google ve duckduckgo vb. 'den yoksaymalı ve - numaralı hatları kullanmalıyım. Dolayısıyla ila arasındaki her şey motorun sitenizi nasıl bildiğidir.

Genel olarak, Q'nuz için olan A hayır ya da '. am 'olarak kabul edilmez' . org'.

örneğini karşılaştırırsanız doğrudur. com ile örneği. , sonuncusu biraz daha fazla ilgiye sahip olması muhtemeldir barındırılan içerik İtalyanca ve kullanıcı bir İtalyan bağlamı için bir arama yapıyorsa, birkaç faktör vardır dilsel bir ilgisi belirlemek.

Bu demektir ki, Ermeni mahallini bir . com veya . net uzantı.

Sorunuzu cevaplamak için, örneğini satın alırsanız. am ve bu URL'de uluslararası içeriğe ev sahipliği yaparsanız, alan adı uluslararası bağlamda ele alınır. Bu ne olursa olsun siz alacaksınız buismysite. org veya değil.

Alanın bağlamını belirleyen uzantı değil unutmayın. Bazı özel durumlarda küçük bir avantaj sağlayabilir, ancak çoğunlukla bu tamamen ilgisizdir.

Kullanan birçok site var . veya . ben İngilizce içerik için uzantı, bu uzantıların İngiliz Hint Okyanusu Bölgesi ve Karadağ'a ait olması bekleniyor.

Google Web Yöneticisi Araçları'nda hedef ülkeyi seçebileceğiniz bir ayar var. Bence hedefi ABD için için seçerseniz,. com biraz jenerik olacaksın.