Back to Question Center
0

Aldatmacalar ve Güvenlik; Semalt'la Akıllı Olun

1 answers:

İnternet birçok niyeti olan farklı kişilerle doludur. Pek çok insan set ettiği gibiup ticari web siteleri ve bloglar, diğerleri yasadışı eylemler gerçekleştirmek için yöntemler yapma kendi zamanında yatırım tutmak. Web siteleri oluşturduğumuzda,hizmet sunumumuza ve kullanıcıların sitenizi kullandıkça hissettikleri deneyimlere odaklanırız. Web geliştirme özelliklerinin çoğununArama Motoru Optimizasyonu (SEO), UX geliştirme ve içerik geliştirme gibi internet pazarlama ve tasarım özelliklerini içerir.web geliştirme gibi yapılar.

Bilgisayar korsanlarının kullandığı araçlar gelişiyor ve daha iyi ve daha iyi olmaya devam ediyorlar - raios do sol otica.zaman geçtikçe önceki sürümlerden. Bilgisayar korsanlarının kullandığı yöntemlerin yanı sıraİnternet kullanımının güvenliğini arttırmanın yanı sıra bilgisayar korsanlığı alanına girmektedir. Web dolandırıcılıklarının çoğunluğu bilgisayar korsanlarının çalışmalarını içerirve scammers.

Bu saldırıların bazılarını öğrenmek ve onlardan uzak durmak esastır.

Jason Adler, Müşteri Başarı Yöneticisi Semalt ,tipik internet dolandırıcılığı saldırılarını ayrıntılı bir şekilde anlatıyor.

Aldatmaca

Bu suç, niyetleri iyi olmayan mesajlar ve e-postalar göndermeyi içerir.Scammer'lar, kimlik avı veya yem-atlama saldırıları gibi teknikleri kullanır. Diğer durumlarda, scammers potansiyel olarak zararlı bağlantılar kullanırveya virüs kullanmayın. Truva atlarını içeren ekleri gönderebilirler. Onları açtıklarında, tarayıcınıza bulaşabilir ve çok sayıda kullanıcı şifresi çalabilirve diğer kişisel bilgiler. Gelişmiş spam filtrelerini kullanmanın yanı sıra güvenli bir e-posta sağlayıcısı kullanmak da önemlidir..Parolalarınızı güvence altına alınGüçlü ve eklentileri güncel.

SQL Enjeksiyon

Bu tür saldırı, kötü kodlanmış web siteleri alma şansını kullanır. Bazıkodu PHP olan web sitelerinin bir SQL güvenlik açığı var. Bu hack yöntemini kullanarak bazı veritabanlarına uzaktan erişilebilir. Dahası, SQLEnjeksiyon bir hacker'ın bir sunucudaki tüm bilgileri sütun ve sıralarla okumasını sağlayabilir. Bu exploit, bir web sitesini savunmasız hale getirebilir.Bu şekilde sızdırılabilecek bazı bilgiler arasında kredi kartı bilgileri yer almaktadır.

Siteler Arası Komut Dosyası Oluşturma (XSS)

Bu saldırı, en yaygın internet sahtekarlıklarının bazılarını yürütür. XSS,Metin alanlarını komut dosyaları farklı bir web sitesinde çalıştırmak için. XSS, botnet saldırılarının aksine, tüm gezinme deneyimini sağlayan bir veritabanına erişir.telaşlı. Bilgisayar korsanları, XSS aracılığıyla kredi kartı bilgilerini çalabilir. Diğer durumlarda, kullanıcılar bir web sitesinin güvenliğini hack yoluyla gizleyebiliro. Ayrıca, SEO çabaları, arama motorlarının güvensiz olduğunu düşündüğü bir siteye meyveler vermez.

Sonuç

İnternet birçok sorun ve sorunla doludur. Ayrıca, farklılıklar vardırNiyetleri ve sebepleri çoğu internet kullanıcısının arkasında. Çoğu web sitesi oluşturma, bilgisayar korsanları ve internet dolandırıcılıkları olmaksızın olur. Sonuç olarak,web sitesi özelliklerinin ayarlanması, hizmet sunumunun yanı sıra siteyi satın alma etkinliğine odaklanıyor. Ancak, oradabilgisayar korsanlarını uzak tutmak için asgari tedbirler. Bu kılavuzdaki bazı ipuçlarını kullanarak İnternet dolandırıcılıklarından uzak durabilirsiniz. Ayrıca,Göz atma deneyiminizin güvenliğini ve müşterilerinizin güvenliğini etkileyen diğer faktörleri geri yükleyin.

November 23, 2017